Logistyka, transport, spedycja Jelenia Góra

Chcesz skorzystać z usług logistyki, spedycji lub transportu w Jeleniej Górze? Skontaktuj się z najbliższym oddziałem HiT Transport!

Przedsiębiorcy z Jeleniej Góry mają szansę korzystać z najwyższej jakości usług w zakresie transportu, spedycji i logistyki. W okolicy znajduje się bowiem jeden z oddziałów HiT Transport, który obsługuje klientów z tego rejonu (i nie tylko).

Międzynarodowy transport drogowy Jelenia Góra

W ramach międzynarodowego transportu drogowego realizujemy przewozy towarów do różnych krajów Europy – zarówno do zachodniej części (np. Francja, Niemcy, Hiszpania), jak i na południe (np. Węgry, Czechy, Chorwacja), północ (np. Szwecja, Estonia) i wschód (np. Rosja, Ukraina) – a zatem w cztery kierunki świata. Niezależnie od tego, z jakimi krajami Twoja firma współpracuje w zakresie handlu międzynarodowego, możemy pomóc Ci zrealizować transport towarów w bezpiecznych warunkach i dogodnych terminach.

Spedycja międzynarodowa Jelenia Góra

Aby wyżej opisane przewozy mogły być właściwie zrealizowane, konieczne jest odpowiednie przygotowanie pod względem organizacyjnym. Tym właśnie zajmuje się spedycja międzynarodowa. Organizacja przewozów pod kątem terminów, kosztów, pojazdów i kierowców nie jest łatwym zadaniem, ponieważ zarówno nam samym, jak i naszym klientom zależy nie tylko na terminowości, ale także na minimalizacji kosztów, a wszystko to musi mieścić się w ramach przepisów transportowych. Jednak przy odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu da się temu sprostać, czego przykładem są realizowane przez nas zlecenia.

Spedycja krajowa Jelenia Góra

Jeśli chodzi o spedycję krajową, to polega ona mniej więcej na tym samym co organizacja przewozów za granicę, z tą różnicą, że trasy są krótsze, nie wybiegają poza granice kraju i bardzo często mają charakter regularnych dostaw. Oczywiście szczegóły zależą od rodzaju towaru oraz oczekiwań firmy, która zleca przewóz, dlatego wszystkie detale ustalane są bezpośrednio między naszymi pracownikami a przedstawicielem firmy, która chce skorzystać z usług.

Transport ADR Jelenia Góra

Oprócz tego firmy z Jeleniej Góry mogą skorzystać z transportu ADR, czyli usług związanych z przewożeniem towarów niebezpiecznych. Zajmujemy się różnymi typami towarów – substancjami wybuchowymi, łatwopalnymi, toksycznymi itd. Szczegóły można poznać, kontaktując się z nami w tej sprawie. Dostosowujemy się do wszelkich obowiązujących procedur w transporcie międzynarodowym tego rodzaju ładunków.

Nasze usługi logistyki, spedycji i transportu cenione są przez klientów z wielu lokalizacji w całej Polsce. Nasz oddział we Wrocławiu chętnie nawiąże współpracę z kolejnymi podmiotami, np. z Jeleniej Góry. Można się z nami kontaktować telefonicznie lub mailowo – odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy ofertę, uzgodnimy warunki realizacji zlecenia. Serdecznie zapraszamy i liczymy na to, że uda się nam nawiązać współpracę, która okaże się dla obu stron korzystna pod względem rozwoju i finansów. Czekamy na kontakt!