Logistyka, transport, spedycja Legnica

Szukasz w Legnicy specjalistów od transportu, spedycji lub logistyki? HiT Transport da Ci 3 w 1 – zapraszamy do współpracy!

Transport, spedycja, logistyka – trzy dziedziny tak silnie ze sobą powiązane, a jednak odrębne. Wszystkie trzy są naszą specjalnością – poszukując usług w ich zakresie, możesz skontaktować się z nami. Dowiedz się więcej o naszej działalności w Legnicy i okolicach!

Międzynarodowy transport drogowy Legnica

Od lat zajmujemy się międzynarodowym transportem drogowym. Przewozimy towary do wielu lokalizacji w całej Europie. Używamy w tym celu własnego taboru samochodów, który bez wątpienia wyróżnia się na drogach – wystarczy tylko zobaczyć, jak pęknie oklejone są samochody HiT Transport. Widać nas z daleka!

Przewozów dokonujemy także na terenie kraju, a ponadto zajmujemy się logistyką, dzięki której firmy i inne instytucje nie muszą się martwić o zaopatrzenie i zarządzane dostawami. Ponadto zatrudniamy spedytorów, którzy są mistrzami w organizowaniu tych wszystkich przewozów. Dzięki temu nasza firma jest wyjątkowo wydajna, a nasze działania efektywne, sprawne i doskonale zarządzane.

Spedycja międzynarodowa Legnica

Spedycja międzynarodowa leży u podstaw sukcesu w branży transportowej. To od niej wszystko się zaczyna, ponieważ jest to proces planowania przewozów pomiędzy różnymi krajami. Dobry plan musi być oparty na znajomości realiów, uwzględnieniu potrzeb towarów (warunków, w których mają być przewożone), oczekiwań klientów co do terminów dostaw, a także własnych możliwości. Sprawny i efektywny spedytor musi zatem mieć ogromną wiedzę i wiele umiejętności, zarówno organizacyjnych, jak i komunikacyjnych. Takich właśnie zatrudniamy w HiT Transport, aby móc oferować najwyższą jakość usług i stale się rozwijać.

Spedycja krajowa Legnica

Nasi spedytorzy zajmują się także spedycją krajową. Organizują sprawne i bezpieczne procesy transportowe na terenie Polski, dzięki czemu setki obiektów są terminowo zaopatrywane w różnego rodzaju towary powierzone nam przez klientów.

Transport ADR Legnica

Klienci z Legnicy mogą też skorzystać kolejnej dziedziny naszej działalności, jaką jest transport ADR. Nie można zaprzeczyć, że przewóz substancji niebezpiecznych nie należy do łatwych zadań. Trzeba zachować szczególną ostrożność, dostosować się do przepisów międzynarodowych i dysponować odpowiednią technologią. My jednak spełniamy wszystkie te warunki. W kwestii transportu ADR zaufało nam już wiele firm, a my nie zawiedliśmy ich oczekiwań. Czy Twoja firma także dołączy do ich grona?

Profesjonalne usługi z zakresu logistyki, transportu i spedycji są na wyciągnięcie ręki. Możesz podjąć z nami współpracę w każdej chwili, kontaktując się z naszym najbliższym oddziałem. W przypadku Legnicy będzie to placówka we Wrocławiu. Chętnie przedstawimy Ci szczegóły oferty i warunki współpracy oraz wysłuchamy Twoich oczekiwań. Z pewnością uda nam się wspólnie zrealizować mnóstwo ważnych celów – czekamy na kontakt!