Logistyka, transport, spedycja Środa Wielkopolska

Usługi logistyczne, spedycyjne i transportowe w Środzie Wielkopolskiej – sprawdź naszą ofertę!

Szeroki zakres usług, najwyższa jakość realizacji zleceń, doskonały kontakt z klientami – to definicja HiT Transport. Nie wierzysz? Przekonaj się sam! Nasza firma świadczy usługi z zakresu:

  • logistyki – zarządzania przepływem surowców,
  • transportu – dostarczania towarów we wskazane przez klienta miejsce,
  • spedycji – organizacji przewozów w czasie i przestrzeni w celu zachowania największej wydajności i zminimalizowania kosztów,
  • transportu ADR – przewozu towarów niebezpiecznych.

Międzynarodowy transport drogowy Środa Wielkopolska

Nasze usługi realizujemy na terenie całej Europy – możesz nam zlecić transport do wielu europejskich krajów, a my zadbamy o to, żeby towar trafił terminowo i bezpiecznie we wskazane miejsce. Dysponujemy dużą flotą nowoczesnych pojazdów, które są w stanie zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa umieszczonym wewnątrz ładunkom. Nasi kierowcy są doświadczeni, a europejskie drogi znajda doskonale. Spedytorzy zaś czuwają nad tym, aby wszystkie zaplanowane zlecenia przebiegały zgodnie z harmonogramem.

Spedycja międzynarodowa Środa Wielkopolska

Co liczy się w spedycji? Przede wszystkim organizacja i zdolność szybkiej reakcji. Zwłaszcza w przypadku spedycji międzynarodowej, ponieważ ciężko jest zapanować nad zleceniem realizowanym tysiące kilometrów stąd. Nasi spedytorzy jednak doskonale współpracują z kierowcami i potrafią zorganizować każdy przewóz tak, by osiągnąć maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach.

Spedycja krajowa Środa Wielkopolska

Te same cele przyświecają nam w przypadku spedycji krajowej. Trasy są krótsze, ale zadanie tak samo odpowiedzialne. Dlatego przykładamy wagę do detali i dbamy o każdy etap realizacji zlecenia, niezależnie od tego, gdzie jest jego punkt początkowy i miejsce docelowe.

Transport ADR Środa Wielkopolska

Oferujemy również usługi transportowe ADR. Przewozimy towary, które są oznaczone jako niebezpieczne – mogą to być np. substancje łatwopalne, toksyczne, wybuchowe, szkodliwe dla środowiska. Nasz tabor pojazdów przystosowany jest do ich bezpiecznego przewozu, a nasi kierowcy doskonale znają procedury i stosują się do nich podczas realizacji transportu.

Wszystkie wyżej opisane usługi dostępne są w Środzie Wielkopolskiej, a także w całym województwie wielkopolskim, w którym znajdują się dwa oddziały naszej firmy (w tym główna siedziba w Wolsztynie). Zachęcamy jednak do współpracy również klientów z innych części Polski, ponieważ dla nas lokalizacja nie ma znaczenia. Odbierzemy towar z dowolnego miejsca i dostarczymy tam, gdzie ma trafić. A wszystko to odbędzie się bezpiecznie, punktualnie i w życzliwej atmosferze współpracy. Zachęcamy też do zapoznania się z naszą ofertą obsługi logistycznej firm, przedsiębiorstw i instytucji. Tę dziedzinę usług także dopracowaliśmy do perfekcji. Przekonaj się sam – zapraszamy gorąco do kontaktu z jednym z oddziałów HiT Transport!