Logistyka, transport, spedycja Września

Trzy dziedziny działalności ściśle ze sobą powiązane – usługi z ich zakresu oferujemy we Wrześni. Poznaj szczegóły!

Września to 30-tysięczne miasto. Choć niewielkie, to bardzo aktywne. Świadczy o tym chociażby ilość działających tu przedsiębiorstw, spośród których warto wymienić te działające w branżach: spożywczej, odzieżowej, metalowej, chemicznej czy budowlanej. Bardzo wiele powstających tu produktów trafia zarówno na rynek polski, jak i na rynki zagraniczne. A pomagają im w tym nasze usługi w zakresie logistyki, transportu i spedycji.

Przybliżmy sobie zatem te trzy pojęcia:

  • Logistyka – czyli zarządzanie przepływem surowców, materiałów i produktów pomiędzy różnymi podmiotami oraz jednostkami organizacyjnymi w ramach jednego podmiotu gospodarczego.
  • Transport – czyli przemieszczanie ładunków w przestrzeni. W naszym przypadku realizowany jest transport drogowy, jako że do realizacji usług wykorzystujemy samochody ciężarowe poruszające się po drogach całej Europy.
  • Spedycja – czyli organizowanie wyżej wspominanego przewozu ładunków na zlecenie różnych podmiotów.

Międzynarodowy transport drogowy Września

Główną dziedziną naszej działalności jest międzynarodowy transport drogowy, jako że właśnie na ten rodzaj usług jest we Wrześni największe zapotrzebowanie. Przewozimy towary do krajów takich jak Niemcy, Austria, Francja, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Holandia, Czechy, Chorwacja, Węgry i wiele innych. Współpracę z nami może podjąć każda firma, która chce skierować swoje produkty na te rynki. Przyjmujemy zarówno zlecenia jednorazowe, jak i stałe.

Spedycja międzynarodowa Września

Robimy wszystko, aby przewóz towarów za granicę przebiegał w sposób bezpieczny, terminowy i spełniający najwyższe standardy. Dlatego też wyodrębniona część naszej firmy, zajmująca się spedycją międzynarodową, jest odpowiedzialna za planowanie, a także formalną i praktyczną organizację przewozów – tak, aby kierowcy zawsze mogli dowieźć towary na czas i w nienaruszonym stanie.

Spedycja krajowa Września

Bardzo wiele naszych zleceń dotyczy rynku krajowego – tymi zajmuje się z kolei spedycja krajowa. Przedsiębiorcy działający we Wrześni, którzy współpracują z podmiotami gospodarczymi (handlowymi, przetwórczymi, produkcyjnymi) na terenie Polski, mogą liczyć na naszą pomoc. Przewieziemy dowolne towary do wskazanego miejsca – nawet do najbardziej odległego zakątka kraju.

Współpraca z nami to doskonały wybór – naszą renomę zdobywaliśmy latami, a obecnie cieszymy się bardzo dobrą opinią na rynku. O jakości naszych usług świadczą zresztą liczne certyfikaty, które dotychczas otrzymaliśmy, a także nagrody i wyróżnienia. W sprawach transportu warto zaufać najlepszym – w końcu powierza się wtedy komuś z zewnątrz własne towary, majątek firmowy, który zwykle przedstawia bardzo dużą wartość. Jeśli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy transportowej realizującej zlecenia dla podmiotów z Wrześni, skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych klientów. Zapraszamy i liczymy na udaną współpracę!