Międzynarodowy transport drogowy Jarocin

Transport międzynarodowy – pasja, wyzwanie, misja!

Rozwój dziedziny usług, jaką jest międzynarodowy transport drogowy, to dla wielu przedsiębiorców mnóstwo szans na rozwój i osiąganie sukcesów rynkowych. Z drugiej jednak strony jest to ogromne wyzwanie dla podmiotów oferujących te usługi. Realizacja przewozów towarów zagranicę dla przedsiębiorców jest szansą na zdobywanie nowych rynków, a widząc przed sobą ogromny potencjał, stawiają oni coraz wyższe wymagania firmom transportowym i spedycyjnym. Terminowość i bezpieczeństwo przewozu to podstawy tych wymagań. Na nich są natomiast budowane kolejne oczekiwania, takie jak:

 • minimalizacja kosztów przewozu,
 • skrócenie czasu przewozu,
 • oferowanie usług dodatkowych (np. magazynowania towarów, sprzedaży/zakupu itp.),
 • możliwość kontrolowania przebiegu transportu i bycie w kontakcie z przewoźnikiem,
 • realizacja wielu zleceń jednocześnie,
 • obsługa formalna i finansowa.

Międzynarodowy transport drogowy Jarocin

Oczekiwania, które stawiają klienci, nie są straszne pracownikom HiT Transport. My także dążymy do rozwoju i robimy wszystko, aby zakres naszych usług był coraz szerszy, a ich poziom coraz wyższy. Nie tylko odpowiadamy na wymagania klientów, ale staramy się sami je przewidywać. Będąc o krok przed konkurencją stajemy się jednym z najatrakcyjniejszych usługodawców na rynku, a nasza renoma stale się poprawia. Nie bez powodu otrzymaliśmy dotąd liczne certyfikaty jakości, a zasięg naszej działalności rozszerza się na kolejne rejony Polski dzięki doskonałej opinii, jaka panuje o naszej firmie.

Spedycja międzynarodowa Jarocin

Zarządzanie przewozami na terenie krajów europejskich, czyli innymi słowy spedycja międzynarodowa, to usługa bardzo pożądana we współczesnym świecie. Bez spedycji nie ma przewozów, bez przewozów nie ma międzynarodowej wymiany handlowej, a bez niej nie ma rozwoju gospodarczego i wzbogacania się przedsiębiorstw. Nasze usługi oferujemy w między innymi w Jarocinie. Co konkretnie wchodzi w zakres naszych zadań w kontekście spedycji?

Do zadań spedytorów należy:

 • organizowanie transportu towarów o różnej specyfice (spożywczych, chemicznych, kosmetycznych, płynnych, surowców, gotowych produktów, półproduktów i części itd.),
 • przygotowanie trasy,
 • dobór pojazdów,
 • zatrudnienie kierowców,
 • kontrola przewozu,
 • obsługa dokumentacji transportowej.

Spedycja krajowa Jarocin

Podobne zadania stoją przed spedycją krajową, która jednak skupia się jedynie na przewozach na terenie Polski. Dzięki organizacji transportu możliwe jest sprawne i terminowe dostarczanie różnorodnych towarów do fabryk, przetwórni, sklepów, marketów, hurtowni i wielu innych miejsc.

Jeśli szukasz w Jarocinie lub okolicach rzetelnej firmy, której możesz powierzyć transport drogowy swoich towarów, skontaktuj się z HiT Transport. Wysokie wymagania naszych klientów to dla nas motywacja do rozwoju i stałego doskonalenia. Sprawdź nas – skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty. Zapraszamy do współpracy w zakresie transportu, spedycji i logistyki.