Międzynarodowy transport drogowy Jelenia Góra

Usługi z zakresu międzynarodowego transportu drogowego – sprawdź ofertę HiT Transport i zacznij współpracę z profesjonalistami.

Korzystając z usług międzynarodowego transportu drogowego oczekuje się najwyższego poziomu bezpieczeństwa, a także terminowości. Przy tym ważne są także koszty realizowanej usługi. Konkurencja cenowa na rynku bez wątpienia robi swoje – szybko eliminowane są podmioty, które zawyżają ceny usług i nie dostosowują ich do możliwości klientów.

Międzynarodowy transport drogowy Jelenia Góra

Te same oczekiwania wobec transportu drogowego mają właściwie wszyscy klienci, niezależnie od tego gdzie prowadzą swoją działalność – czy w Jeleniej Górze, czy w jakimkolwiek innym mieście. Trzy podstawowe aspekty:

  • terminowość,
  • bezpieczeństwo,
  • koszty

decydują o tym, z usług której firmy podmioty prowadzące działalność handlową (lub jakąkolwiek inną) będą chciały skorzystać. HiT Transport to firma, która stara się oferować najwyższe standardy i uwzględniać te kwestie w swojej działalności. Dla nas bezpieczeństwo to priorytet, terminowość to podstawa zadowolenia klientów, a niskie koszty to sposób na przyciągnięcie ich, zatrzymanie przy sobie i w związku z tym także uzyskiwanie własnych korzyści – finansowych i rozwojowych.

Spedycja międzynarodowa Jelenia Góra

Usługi transportowe mogą być realizowane właściwie tylko wtedy, gdy przewoźnicy ściśle współpracują ze spedytorami. Spedycja międzynarodowa to proces organizacyjny, czyli podstawa, na której można zbudować rzetelną usługę. Nasi spedytorzy są profesjonalistami, którzy bez wątpienia są w stanie zapewnić wyłącznie najwyższą jakość obsługi.

Spedycja krajowa Jelenia Góra

Realizujemy też zlecenia na terenie kraju, a w związku z tym prowadzimy też spedycję krajową, dzięki której towary mogą docierać zawsze tam gdzie powinny w wyznaczonym czasie, bezpiecznych warunkach i przy maksymalnej oszczędności. Dobra organizacja przewozu pozwala oszczędzać nie tylko czas, ale i pieniądze, a to dla naszych spedytorów główny cel.

Transport ADR Jelenia Góra

Współpracujące z nami firmy mogą także skorzystać z usługi transportu ADR, czyli transportu towarów niebezpiecznych. Nie każda firma transportowa możne i chce podjąć się tego zadania. Potrzebne są tu nie tylko kompetencje i wiedza, ale także technologia, doświadczenie i uprawnienia. Mamy to wszystko, dlatego możemy oferować wysoką jakość usług w tym zakresie.

Wszystkich klientów z Jeleniej Góry oraz z innych miast w okolicy serdecznie zapraszamy do kontaktu z pobliskim oddziałem HiT Transport. Można od razu zlecić nam wykonanie transportu międzynarodowego lub krajowego, zdecydować się na jednorazową lub długotrwałą współpracę lub na początku po prostu zapoznać się z naszą ofertą, poprosić o wycenę czy sprawdzić warunki współpracy, jakie oferujemy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji. Zapraszamy do kontaktu!