Międzynarodowy transport drogowy Konin

Nasza specjalność to międzynarodowy transport drogowy. Sprawdź, co możemy zaoferować klientom z Konina.

Jako firma spedycyjna i transportowa, od lat zajmujemy się kompleksowo organizacją i realizacją międzynarodowego transportu drogowego. Choć w Koninie nie mamy żadnego oddziału, to obsługujemy klientów także z tego miasta. Nasze oddziały zlokalizowane są w kilku miastach w Polsce, dlatego też konińskie firmy mogą podjąć z nami współpracę na warunkach, które będą im odpowiadały. Ze względu na położenie w województwie wielkopolskim, klientom z tych okolic polecamy kontakt z naszym oddziałem w Wolsztynie (główna siedziba firmy) lub Poznaniu.

Międzynarodowy transport drogowy Konin

Dlaczego zdecydowaliśmy się właśnie na taki rodzaj działalności i jakie usługi w ramach międzynarodowego transportu drogowego możemy zaoferować naszym klientom? Odpowiedź na to pierwsze pytanie jest dość złożona. Dostrzegając zapotrzebowanie na rynku na usługi transportowe i zdając sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie mają w kontekście ogólnego rozwoju gospodarki, postanowiliśmy podjąć się tego wyzwania. Jesteśmy świadomi tego, że jakość naszych usług wpływa na powodzenie wielu firm, dlatego do naszej pracy podchodzimy z powagą i profesjonalizmem. Nie bez powodu zyskaliśmy zaufanie setek klientów, a nasza firma rozbudowuje się w tak szybkim tempie. Klienci doceniają jakość i to za nią chcą płacić. My natomiast nie spoczywamy na laurach i chcemy stale poszerzać nasz potencjał, a potem w pełni go wykorzystywać.

W zakres naszych usług wchodzi pełna obsługa przewozów zagranicznych. Przyjmujemy do międzynarodowego transportu drogowego różne towary, obieramy cele na rożne kraje, a do realizacji zadań wykorzystujemy nowoczesny tabor samochodowy. Doświadczenie wszystkich naszych pracowników – czy to spedytorów, czy realizujących transport kierowców – sprawia, że możemy oferować usługi na najwyższym poziomie.

Spedycja międzynarodowa Konin

Naszą specjalnością jest spedycja międzynarodowa. Dokładamy wszelkich starań, by stale się rozwijać w tym kierunku. Przewozimy towary do wielu krajów na terenie całej Europy, a także poza jej granicami. Zarządzamy ich przewozem od początku do końca, dbamy o ich bezpieczeństwo od chwili załadunku, aż po chwilę, gdy trafią do odbiorcy. Zaufaj nam, a z pewnością nasza współpraca nie skończy się na jednym zleceniu.

Spedycja krajowa Konin

Realizujemy także zadania z zakresu spedycji krajowej. Możemy zająć się przewozem towarów z Konina do dowolnego miejsca w Polsce. W tej dziedzinie posiadamy nie mniej doświadczenia i z pewnością nasze usługi spotkają się z aprobatą wszystkich klientów, którzy zdecydują się podjąć z nami współpracę. Towary trafią na miejsce i na czas – tego możesz być pewien.

Transport ADR Konin

HiT Transport to firma, która nie boi się wyzwań. Dlatego podejmujemy się nawet tak trudnych zadań, do jakich należy transport ADR. Przewożenie towarów niebezpiecznych wymaga ostrożności i dostosowania się do określonych procedur oraz przepisów prawnych. My znamy je doskonale, dlatego usługę tę wykonujemy w pełni profesjonalnie. Zapraszamy do współpracy w Koninie!

Zachęcamy do kontaktu wszystkich przedsiębiorców z Konina oraz z okolic. Polecamy nasze oddziały zlokalizowane w Wielkopolsce. Chętnie przedstawimy więcej szczegółów na temat usług realizowanych w ramach międzynarodowego transportu drogowego. Serdecznie zapraszamy.