Międzynarodowy transport drogowy Leszno

Usługi transportowe w Lesznie – sprawdź, co ma do zaoferowania HiT Transport w zakresie międzynarodowego transportu drogowego i nie tylko!

Usługi transportowe w Polsce realizowane są na wyjątkowo wysokim poziomie. Polska dominuje w Europie pod tym względem, a z oferty polskich firm transportowych korzystają firmy z wielu krajów. Skąd tak duże zainteresowanie? Wpływa na nie kilka czynników:

  • stosunkowo niskie ceny usług transportowych realizowanych przez polskich przewoźników,
  • wysoka jakość usług;
  • szeroka oferta w zakresie międzynarodowego transportu drogowego,
  • łatwa dostępność usług.

HiT Transport to jedna z firm realizujących usługi z zakresu międzynarodowego transportu drogowego w Europie i poza jej granicami. Z naszych usług korzystają zarówno polscy, jak i zagraniczni klienci. Trafiamy do coraz szerszego grona odbiorców, a nasza firma stale się rozbudowuje. Dzięki zdobywanemu doświadczeniu i kolejnym powierzanym nam zleceniom możemy się w szybkim tempie rozwijać i jeszcze bardziej podnosić jakość oferowanych usług.

Międzynarodowy transport drogowy Leszno

Jeśli prowadzisz swoją działalność w Lesznie i chcesz wysłać swoje towary do któregoś z krajów Unii Europejskiej, do Norwegii, Finlandii, Rosji, czy na południe Europy, skontaktuj się z nami. Nasze wielkopolskie oddziały – w Wolsztynie i Poznaniu – chętnie przyjmą od Ciebie zlecenie na transport dowolnych towarów. Usługę wykonamy sprawnie, terminowo i bez komplikacji. Jeśli masz wątpliwości – zapytaj naszych dotychczasowych klientów, a przekonasz się, że terminowość to drugie imię naszej firmy.

Spedycja międzynarodowa Leszno

Nasi specjaliści od spedycji międzynarodowej zadbają o to, by opracowana trasa przewozu była bezpieczna i gwarantowała dostarczenie towaru na czas. Zajmą się również wszystkimi formalnymi kwestiami związanymi z realizowanym transportem. Dokumentacja przewozowa i celna nie ma dla nich żadnych tajemnic.

W momencie, gdy zlecasz naszej firmie transport towaru do innego kraju, przejmujemy od Ciebie całą odpowiedzialność za powierzone nam ładunki. Dbamy o ich bezpieczeństwo oraz o to, aby z Leszna trafiły dokładnie tam, gdzie je wysyłasz – bez najmniejszych opóźnień.

Spedycja krajowa Leszno

Realizujemy także przewozy na terenie kraju, a ich organizacją zajmuje się spedycja krajowa. Nasi klienci z Leszna mogą zlecić na przewóz towarów do dowolnego miejsca w całej Polsce. Dzięki doświadczeniu naszych spedytorów i kierowców nie ma ryzyka, że coś podczas trasy pójdzie nie tak. Znamy polskie drogi jak własną kieszeń, a zaplanowanie trasy oraz wszystkich czynności związanych z przewozem (np. załadunku, rozładunku) nie jest dla nas najmniejszym problemem.

Jeśli chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług w zakresie spedycji i transportu, zgłoś się do zaufanej firmy, która w branży działa od wielu lat. Nasza renoma nie wzięła się znikąd – zbudowaliśmy ją na jakości i zadowoleniu naszych klientów. Wypróbuj nas sam i przekonaj się na własnej skórze – zapraszamy do współpracy!