Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

5 rzeczy, które kierowca zawodowy powinien mieć przy sobie

Transport drogowy to wymagająca branża - wie o tym każdy kierowca zawodowy. Wyjazd w trasę wymaga poświęceń i stawiania czoła trudnym wyzwaniom: począwszy od bolesnych rozstań z najbliższymi aż po mało luksusowe warunki bytowania. Istnieje jednak kilka rzeczy, które potrafią uprzyjemnić życie truckera. Poniżej wyróżniliśmy 5 z nich.


1. Telefon

To absolutny MUST HAVE każdego kierowcy, który wyrusza w długie trasy, zwłaszcza za granicę. Telefon z GPS jest nieoceniony, kiedy zawiedzie Cię nawigacja, pokazując najbardziej optymalną i aktualną trasę podróży. Dodatkowo dzięki zniesieniu opłat roamingowych, utrzymanie kontaktu z bliskimi stanie się dla Ciebie jeszcze łatwiejsze i tańsze. Dlatego nie żałuj sobie minut na rozmowy z rodziną – o relacje należy dbać nawet, gdy jest się tysiące kilometrów od siebie!2. Laptop

Nie ma lepszego sposobu na odstresowanie niż obejrzenie dobrego filmu po skończonej pracy. Właśnie dlatego zabranie ze sobą w trasę laptopa lub tableta to bardzo dobry pomysł. Dzięki tego rodzaju sprzętom możesz też komunikować się z rodziną i znajomymi, używając platform, takich jak Skype, Facebook, itp.3. Apteczka

Ból głowy, skaleczenie, zatrucie pokarmowe… kierowcy zawodowi są narażeni w trasie na różnego rodzaju dolegliwości. By załagodzić ich skutki, zadbaj o odpowiednie wyposażenie apteczki. Nie powinno w niej zabraknąć środków przeciwbólowych, leków na przeziębienie, dolegliwości żołądkowe, itd.

Zobacz również: Na jakie choroby są narażeni kierowcy ciężarówek?4. Lodówka i kuchenka turystyczna

Słoiczek szczęścia od żony lub mamy, czyli jedzenie spakowane w trasę – to namiastka rodzinnego domu, którą w trasie docenia każdy kierowca. By móc skosztować domowych smakołyków, zaopatrz się w lodówkę turystyczną, która pozwoli Ci przechować żywność, oraz kuchenkę turystyczną, która ułatwi Ci jej podgrzanie.


5. Rower

A po takim sutym obiadku warto się trochę poruszać ;) Wielu kierowców w czasie pauz decyduje się na aktywność fizyczną. Nic dziwnego, wiele godzin spędzonych za kółkiem odbija się na sprawności i sylwetce. Rower spakowany w trasę to zatem doskonały sposób na zabicie nudy, wyrzeźbienie sylwetki oraz poprawę zdrowia i samopoczucia.


A Wy jakie gadżety lub akcesoria dopisalibyście do listy „uprzyjemniaczy” długich tras? ;)

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl