Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Adam Stefanów nowym partnerem HiT Transport

HiT wspiera najlepszych! Do grona naszych partnerów dołączył Adam Stefanów – tegoroczny wicemistrz świata WSF (World Snooker Federation).

Adam Stefanów – jedyny Polak w Main Tourze

Takiego gracza jak Adam Stefanów nie było w Polsce od dawna. W marcu tego roku nasz zawodnik zdobył wicemistrzostwo świata w federacji WSF, a kilka miesięcy później dowiedział się, że najwyższa światowa federacja World Snooker Association (odpowiednik koszykarskiej ligi NBA czy UFC w sztukach walki) przyznała mu dziką kartę, dzięki której dołączy on do światowej elity graczy snookera na co najmniej 2 lata! Adam jest pierwszym w historii Polakiem, który dostąpił zaszczytu gry z najlepszymi przez tak długi okres. Do tej pory jedynym Polakiem w Main Tourze był Kacper Filipiak, który utrzymał się w najwyższej lidze przez rok.


Z uznania dla zasług Adama, a także z pokładanych w nim nadziei, zdecydowaliśmy się wspierać go w drodze do osiągnięcia upragnionych celów. Podpisana przez nas umowa sponsorska wiąże nas przez co najmniej rok. Cieszymy się, że będziemy mogli w tym okresie wspierać tak utalentowanego Polaka w jego zmaganiach największymi tuzami snookera, czyli m.in. z Ronnie O’Sullivan’em, Johnem Higginsem czy Markiem Williamsem.


Sportowa rodzina HITA coraz liczniejsza

Oprócz Adama Stefanowa w grupie wspieranych przez nas sportowców znajdują się m.in. znany aktor i zawodnik MMA – Tomasz Oświeciński, zawodnicy klubu piłkarskiego LKS Ina Ińsko czy znany żużlowy klub – Falubaz Zielona Góra. Dzięki naszemu wsparciu od kilku lat odbywają się również zawody piłkarskie dla najmłodszych (zobacz: HIT CUP 2018 za nami: kto zwyciężył?), a także zmagania zawodników w darcie. Cieszy nas to, że nasza sportowa rodzina staje się coraz liczniejsza, a jej członkowie, dzięki naszemu wsparciu, mogą spełniać swoje marzenia i osiągać sukcesy. To dla nas największa nagroda. To prawdziwy HIT!


Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl