Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Dziś obchodzimy Dzień Drogowca i Transportowca!

26 kwietnia to oficjalne święto wszystkich kierowców ciężarówek, pracowników firm transportowych oraz drogowców, którzy dbają na co dzień o jakość naszych dróg. 

Święto o długiej tradycji

Dzień Drogowca i Transportowca ma długą historię – było obchodzone już w czasach PRL i wtedy też cieszyło się największą popularnością. Z uwagi na duże zasługi dla codziennego zaopatrzenia kraju, praca w sektorze transportu drogowego wiązała się z dużym szacunkiem i prestiżem. W związku z tym, w 1973 roku święto drogowców i transportowców zostało nawet uwzględnione w specjalnej ustawie, zgodnie z którą pracownicy tego sektora świętowali zawsze w czwartą niedzielę kwietnia. Obecnie święto przypada w stałym dniu, czyli 26 kwietnia.


Tego dnia każdy z nas, bez względu na to, czy jest związany z branżą transportu drogowego, czy też nie – powinien pochylić się nad tymi, którzy zajmują się dostarczaniem nam różnego rodzaju produktów, a także nad tymi, którzy umożliwiają owo dostarczanie, budując coraz to nowe drogi. 

Transportowcy i drogowcy – wszystkiego najlepszego!

W tym wyjątkowym dniu, w imieniu całego zespołu HiT Transport, życzymy wszystkim świętującym transportowcom i drogowcom wszystkiego, co najlepsze, a przede wszystkim:

- wysokiej jakości dróg,

– bez dziur i innych niemiłych niespodzianek,

- godnych i satysfakcjonujących zarobków,

- wypłacalnych kontrahentów,

- żadnych szkód i wypadków!

- tyle wyjazdów, co powrotów,

- SZEROKOŚCI! :)

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl