Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Głos kierowców w Internecie


Zawodowi kierowcy lubią nawiązać kontakt z Internautami, którzy mogą towarzyszyć im w trasie, w przeciwieństwie do bliskich. I chyba to stąd bierze się popularność blogów, vlogów i fanpejdży kierowców zawodowych.

Zacznijmy od płci pięknej... Nie sposób pominąć vloga Trucking Girl. Porusza tematy „z życia wzięte”, ale z motywującej perspektywy – aż chce się oglądać. Ćwiczenia na siłowni outdoorowej, wyścigi ciężarówek czy też...ucieczka z parkingu nad morze. Miły kontrast w porównaniu do blogów pełnych niezadowolenia z wykonywanej pracy. Plusem vloga są także napisy angielskie, dzięki którym Trucking Girl dociera do odbiorców na całym świecie.

https://www.youtube.com/watch?v=PevZjols1Es

Na Facebooku znajdziemy Almerkę, która niestety nie dodaje tak często treści jak byśmy chcieli. Za to przyjemnie się ogląda „słabą płeć”, która tak naprawdę wcale słaba nie jest i wykonuje tak bardzo „męski” zawód.

https://www.facebook.com/Almerkaaa

Merytorycznie odnośnie tego, co się w branży dzieje, zawsze pokieruje nas niezawodne 40ton.net. Znajomość tematu prowadzącego jest ogromna i to się ceni. Widać, że autor jest prawdziwym miłośnikiem ciężarówek.

www.40ton.net

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl