Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Gorący luty w HiT Transport

Luty był dla nas pomyślnym miesiącem! Pozwala nam to rozpocząć marzec z dumą, uśmiechem i nadzieją, że będzie jeszcze lepiej!


Nowa strona internetowa

Powiadają, że kto się nie rozwija, ten się cofa... dlatego dbamy o to, aby nieustannie przeć do przodu - do celu, jakim jest międzynarodowy sukces. I właśnie dlatego chcemy otworzyć się na zupełnie nowe kierunki i świadczyć usługi na zagranicznych rynkach. By to się udało, stworzyliśmy nową stronę internetową, która jest już dostępna w 23 językach, m.in. w łotewskim, niderlandzkim i chorwackim. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda nam się dotrzeć do nowych, zagranicznych klientów i dalej rozwijać się w obszarze TSL.


Wyróżnienie Primus Nominatus

W połowie lutego mieliśmy przyjemność odebrać srebrny medal Primus Nominatus - nagrodę przyznawaną przez Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji. Otrzymaliśmy ją za wysoką jakość usług transportowych i logistycznych, świadczonych przez pracowników posiadających wysokie kwalifikacje merytoryczne i zawodowe przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. To wyróżnienie jest dla nas wyjątkowo ważne w kontekście naszych planów pojawienia się na nowych rynkach – z taką załogą i z takimi maszynami możemy wszystko!


Wywiad dla CargoNews

I na koniec wisienka na torcie: wywiad dla branżowego serwisu CargoNews, w którym nasz prezes, Hubert Szawaryński, opowiadał o sekretach sukcesu firmy HiT Transport, jej planach na przyszłość oraz związanych z nią wyzwaniach. Robi się o nas coraz głośniej, co bardzo nas cieszy! Mamy nadzieję, że z każdym miesiącem o HiT Transport będzie jeszcze głośniej… Trzymajcie kciuki! :)

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl