Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

HiT Transport – firma na piątkę!

Luty był dla naszej firmy gorącym miesiącem, ale marzec okazał się jeszcze gorętszy! Zajęliśmy wysokie 5 miejsce w zestawieniu najaktywniejszych firm minionego miesiąca na portalu giełdy ładunków i transportu CargoNews!

O rankingu CargoNews

CargoNews to serwis, dla którego mieliśmy ostatnio przyjemność udzielać wywiadu. Portal ten poświęcony jest w całości tematowi giełdy ładunków i transportowi. Tutaj znajdziesz najświeższe wiadomości z branży TSL, a także zamieścisz ładunek/transport w ramach prowadzonej tu giełdy. Giełdy, do uczestnictwa w której serwis zachęca ostatnio atrakcyjnymi nagrodami! Serwis CargoNews od 1 marca prowadzi konkurs, w którym nagradza najbardziej aktywnych na giełdzie – nagradza zarówno tych, którzy zamieścili najwięcej ofert transportu, jak również tych, którzy zamieścili najwięcej ofert ładunków. Dla menadżerów i firm, które zajęły najwyższe lokaty przewidziane są atrakcyjne nagrody – Smartfon Huawei P8 lite Dual SIM, nowoczesny zegarek Sponge Move oraz zestaw głośnomówiący Jabra Drive. Te nagrody będą wręczane każdego miesiąca aż do maja, a pod koniec roku nagrodzony zostanie również użytkownik z największą liczbą ofert na koncie.

HiT Transport w rankingu CargoNews

Naszej firmie w debiutanckim występie w rankingu CargoNews udało się zdobyć wysokie, piąte miejsce! W nagrodę otrzymaliśmy poręczne kubki termiczne – idealne na długie trasy. A kolejną naszą trasą będzie droga do podium w rankingu CargoNews - zamierzamy je zdobyć już w kolejnych miesiącach! Trzymajcie za nas kciuki! :)

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl