Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

HiT Transport partnerem tegorocznej edycji Rap Stacja Festiwal!

Czy muzyka w stylu rap może mieć coś wspólnego z firmą transportową? Oczywiście, że tak! Zwłaszcza, jeśli owa firma jest mocno zaangażowana w tematykę społecznej odpowiedzialności biznesu.


Muzyka łączy… branże

Choć muzyka sensu stricto nie ma wiele wspólnego z transportem (chyba, że z transportem sprzętu muzycznego na koncert), to, jak się okazuje, można te 2 branże połączyć na jednej scenie. Jak to możliwe? Mieliśmy okazję przetestować tę nietypową współpracę w ubiegłym tygodniu, kiedy to w Wolsztynie odbyła się długo wyczekiwana edycja Rap Stacja Festiwal. Nasze wielkopolskie miasteczko na 2 dni stało się stolicą czarnych rytmów, a piątek i sobota upłynęły nam przy dźwiękach rapowych tuz, takich jak KĘKĘ, QUEBONAFIDE, DWA SŁAWY, PROBLEM GURAL, itd. A co my tam robiliśmy?


HiT transport wspiera najlepsze imprezy!

Jesteśmy znani z tego, że nie możemy przejść obok dobrych inicjatyw obojętnie. To dlatego wspieramy Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze oraz lokalne drużyny sportowe, takie jak klub piłkarski LKS Ina Ińsko czy żużlowy Falubaz Zielona Góra. Do grona inicjatyw, które dzielnie wspieramy dołączył również Rap Stacja Festiwal, ponieważ nikt tak jak HiT Transport nie zna się na prawdziwych HITACH. Nasze plakaty pięknie komponowały się ze scenerią festiwalu, a przedstawiciele HiT-a świetnie bawili się w rytm czarnej muzyki. Cieszymy się, że dołożyliśmy swoją cegiełkę do organizacji imprezy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również spotkamy się na wspólnym rapowaniu w Wolsztynie!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl