Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Kwitnący maj w HiT Transport

Kwitnące łąki, drzewa, rośliny i… rozkwitający biznes! Tak możemy podsumować tegoroczny maj w szeregach HiT Transport. W naszych relacjach opisywaliśmy już gorący luty, marzec na piątkę, a teraz chcemy się z Wami podzielić majowymi wrażeniami. To był dla nas miesiąc pełen nowych Klientów, ciekawych zleceń i dobrej zabawy! Bo nie samą pracą żyje człowiek :) 

Snookerowy początek

Maj zaczął się dla nas na sportowo. Na początku miesiąca mieliśmy przyjemność współuczestniczyć w Mistrzostwach Polski Biznesu, Artystów i Sportu, które rozegrały się 12-14 maja w Nowym Sączu. To były rozgrywki na najwyższym, światowym poziomie, a udział wzięły w nich ważne postaci ze świata (show)biznesu, w tym również i my ;) Obok Marcina Nitschke, Leszka Lichoty, Macieja Roznerskiego, Tomasza Oświęcińskiego i wielu innych miłośników snookerowych wrażeń, walczyliśmy o puchar, który ostatecznie, po ciężkiej walce, trafił do Tomasza Bugaja. To było piękne zwycięstwo. To były piękne zawody!

Zobacz fotorelację relację z zawodów


A po snookerze czas na żużel

Bezczynność to dla nas obce słowo, dlatego ledwo wyszliśmy ze snookera, już zaczynaliśmy naszą kolejną przygodę – tym razem z żużlem. W tym roku nawiązaliśmy współpracę z zielonogórskim Falubazem, a w maju przypieczętowaliśmy ją super plakatem, który można obejrzeć, wchodząc na stadion przy ul. Wrocławskiej. Mamy nadzieję, że HiT przyniesie w tym sezonie szczęście zawodnikom z Zielonej Góry :)


Ale wkoło jest wesoło – 12 HiT-owych kół na Juwenaliach

Wszędzie tam, gdzie dobra zabawa, musi być również HiT Transport, dlatego nie mogło nas zabraknąć na tegorocznych Juwenaliach w Szczecinie. Nasza ciężarówka dumnie prowadziła korowód świętujących studentów, którzy 25 maja paradowali ulicami Szczecina, rozpoczynając w ten sposób najlepszą imprezę w regionie.
HiT jest wszędzie

A na koniec nasza mała wisienka na torcie, czyli tramwaje. Nie, nie przerzucamy się na transport tramwajowy ;) ale z chęcią wykorzystujemy ten środek transportu do reklamowania naszych usług. Dzięki temu po ulicach Szczecina i Wrocławia jeżdżą klimatyczne tramwaje odziane w hitowe plakaty, które zachęcają do zaprzyjaźnienia się z naszą Firmą ;)I tak oto dojechaliśmy tramwajem do końca naszej majowej relacji. Mamy nadzieję, że czerwiec też będzie dla nas równie owocny we wrażenia!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl