Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Logistyka, transport, spedycja Jarocin

Zarówno logistyka, jak i transport oraz spedycja w bardzo dużym stopniu decydują o powodzeniu firm i biznesów. Jeśli chodzi o logistykę, od niej zależy zaopatrzenie firmy we wszystkie niezbędne jej do funkcjonowania materiały, akcesoria, surowce. Nawet artykuły biurowe używane przez dział księgowości firmy muszą przecież jakąś drogą trafić do miejsca, w którym będą wykorzystywane. To właśnie zadanie logistyki – zarządzanie przepływem towarów zarówno wewnątrz firmy, jak i pomiędzy różnymi podmiotami.


Transport jest natomiast czynnością praktyczną – jest to po prostu przewóz określonych towarów z jednego miejsca na drugie. Transportem zajmują się kierowcy i kurierzy korzystający z samochodów (dostawczych i ciężarowych) lub innych pojazdów. Planowaniem tego transportu pod kątem jego terminowości i wydajności zajmują się natomiast spedytorzy.


I tu właśnie dochodzimy do spedycji, czyli procesu zarządzania czynnościami transportowymi. Planowanie tras, zarządzanie taborem pojazdów, dobór kierowców, przygotowanie dokumentacji – wszystkie te zadania leżą w zakresie spedycji.


Te właśnie usługi oferujemy firmom z Jarocina. Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas już teraz. Najważniejsze zadania, które realizujemy, to:

  • międzynarodowy transport drogowy,

  • spedycja międzynarodowa,

  • spedycja krajowa.


Międzynarodowy transport drogowy Jarocin


Za pomocą własnego taboru pojazdów jesteśmy w stanie zorganizować przewóz wielu rodzajów towarów do niemal każdego państwa w Europie. Nasi doświadczeni kierowcy wiedzą, jak działać, by towary trafiały na miejsce i na czas, bez żadnych uszkodzeń i najmniejszych komplikacji na trasie. Jeśli chcesz wysłać swoje towary za granicę z Jarocina, podejmij współpracę z HiT Transport!


Spedycja międzynarodowa Jarocin


Zarządzaniem tymi przewozami zajmuje się dział spedycji międzynarodowej. Dzięki precyzyjnej pracy spedytorów, wszystkie trasy są dokładnie zaplanowane, tak aby osiągnąć największą wydajność i aby towar trafił na miejsce zgodnie z terminarzem. Lata doświadczenia pozwalają nam realizować te zadania na najwyższym poziomie – bezbłędnie, bezpiecznie i rzetelnie.


Spedycja krajowa Jarocin


Realizujemy także trasy na terenie kraju, a ich organizacją zajmuje się spedycja krajowa. Towary spożywcze, tekstylne, chemiczne, kosmetyczne, a także surowce, materiały i półprodukty – wszystkie te ładunki mogą trafiać do hurtowni, sklepów, przetwórni i innych podmiotów w dowolnym miejscu w całej Polsce dzięki naszym samochodom, naszym kierowcom i naszym spedytorom.


Jarocin to miasto, które rozwija się pod wieloma względami, także pod kątem produkcji dóbr. Jednak aby podmioty produkcyjne mogły na tym zarabiać, konieczne są sprawne i udane transakcje handlowe. Te natomiast mogą dojść do skutku jedynie z udziałem profesjonalnego i dobrze zorganizowanego transportu. Jeśli chcesz podjąć współpracę w tym zakresie, skontaktuj się z nami już teraz!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl