Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Logistyka, transport, spedycja Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski to jeden z ważniejszych ośrodków przemysłowych w województwie wielkopolskim. Jest to głównym ośrodkiem Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego, rozwija się tu przemysł elektromaszynowy (między innymi produkcja wagonów kolejowych), a także przemysł budowlany. Owoce działalności produkcyjnej firm działających w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach trafiają do wielu krajów na całym świecie. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie rozwój jeszcze jednej ważnej branży - a mianowicie branży transportowej oraz powiązanych z nią dziedzin, logistyki i spedycji.


Międzynarodowy transport drogowy Ostrów Wielkopolski


Międzynarodowy transport drogowy umożliwia podmiotom zajmującym się produkcją dóbr dostarczanie ich do innych krajów. Głównie w obrębie Europy, gdyż właśnie na takich odległościach wykorzystanie taboru samochodowego opłaca się znacznie bardziej niż korzystanie z przewozów drogą wodną, kolejową czy lotniczą. Firmy z Ostrowa Wielkopolskiego mogą więc za pomocą samochodów ciężarowych dostarczać swoje produkty podmiotom z innych krajów – sprzedawać je, zarabiać, rozwijać swoją działalność i stale się wzbogacać. Organizacją takiego transportu zajmuje się HiT Transport – firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje usługi podmiotom z województwa wielkopolskiego oraz z całej Polski.


Spedycja międzynarodowa Ostrów Wielkopolski


Aby transport dóbr do innego kraju przebiegł właściwie, należy zadbać o wszystkie jego aspekty. Właśnie to jest głównym celem spedycji międzynarodowej. Jest to dziedzina, która zajmuje się organizacją przewozu towarów pomiędzy różnymi krajami. W przypadku HiT Transport mowa głównie o przewozie za pomocą samochodów ciężarowych, w którym się specjalizujemy. Organizujemy transport różnorodnych towarów z Polski do innych krajów Europy, a także poza jej granice. I oczywiście na odwrót – przewozimy towary wyprodukowywane za granicą i dostarczamy je podmiotom funkcjonującym na terenie Polski.


Spedycja krajowa Ostrów Wielkopolski


W ramach naszej działalności zajmujemy się też organizacją krajowych przewozów drogowych. Spedycja krajowa, czyli zarządzanie przewozem dóbr, surowców, produktów i innych dowolnych ładunków, to dziedzina, która umożliwia rozwój wielu rodzimym firmom. Mogą one dostarczać swoje wyroby do podmiotów, które zajmują się ich magazynowaniem, sprzedażą lub dalszym przetwarzaniem. W ten sposób w praktycznym sensie dochodzą do skutku transakcje kupna-sprzedaży pomiędzy działającymi na terenie kraju firmami.

Jeśli prowadzisz działalność produkcyjną w Ostrowie Wielkopolskim lub innej pobliskiej miejscowości i chcesz zlecić transport towarów na terenie Polski lub za granicę, skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów. Wśród naszych usług znajdziesz logistykę, transport i spedycję – czyli trzy dziedziny działalności, które umożliwią Twojej firmie dalszy rozwój i trafianie na nowe rynki zbytu. Zapraszamy do współpracy!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl