Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Międzynarodowe Targi TransLogistica za nami!

W dniach 6-8 listopada br. mieliśmy zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w VI Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki, które odbyły się w warszawskiej hali EXPO XXI.

Rekordowa edycja!

Targi TransLogistica to jedno z największych wydarzeń biznesowych dla przedsiębiorstw związanych z logistyką, spedycją i transportem. Z roku na rok ich popularność rośnie, co znajduje odbicie w stale zwiększającej się liczbie wystawców. Podczas tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentowało aż 240 firm z Polski, Unii Europejskiej, krajów nadbałtyckich, państw WNP, Chin oraz Indii. To, jak dotąd, najlepszy wynik w historii całej imprezy.

Czym zaowocowały dla nas targi TransLogistica?

HiT Transport to firma transportowa, która nieustannie się rozwija. W związku z tym chętnie uczestniczymy w konferencjach, które otwierają nam oczy na nowe rozwiązania, poszerzają naszą wiedzę i horyzonty.

Porządna dawka wiedzy to jednak nie jedyny cel naszego uczestnictwa w wydarzeniach, takich jak targi TransLogistica w Warszawie. Branżowe eventy to dla nas doskonała okazja, by nawiązać nowe relacje biznesowe. Nie inaczej było i tym razem. Podczas targów nawiązaliśmy wiele nowych znajomości, mieliśmy również szansę spotkać „starych znajomych” z branży, a także zamienić kilka słów z młodymi, ambitnymi studentami.

Panele dyskusyjne pełne inspiracji

A jakie tematy dominowały podczas rozmów i paneli dyskusyjnych na VI Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki w Warszawie? Pierwszego dnia targów na tapecie były zagadnienia związane z:

  • eksportem i importem towarów z wykorzystaniem intermodalnych łańcuchów logistycznych,
  • transportem na Wschód i do Azji,
  • bezpieczeństwem i przewozem materiałów niebezpiecznych.

Drugiego dnia wydarzenia omawialiśmy m.in.:

  • zmiany w ustawie o transporcie drogowym,
  • temat rozliczania czasu pracy,
  • zagadnienie kontroli GITD i PIP,
  • kwestie związane z zatrudnianiem obcokrajowców.

Ostatni dzień targów zdominował temat nowoczesnych technologii w branży TSL, które wpływają na optymalizację pracy oraz zwiększenie oszczędności firmy.

Mamy nadzieję, że wiedza i znajomości, które zdobyliśmy na tegorocznych targach zaowocują jeszcze lepszym funkcjonowaniem naszej firmy!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl