Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Międzynarodowy transport drogowy Szczecin

Działalność HiT Transport opiera się miedzy innymi na świadczeniu usług spedycyjnych na skalę międzynarodową, czyli na zarządzaniu międzynarodowym transportem drogowym. Warto rozłożyć sobie to na czynniki pierwsze, żeby zobaczyć dokładniej, na czym to zadanie polega.


Międzynarodowy transport drogowy Szczecin


Podobnie jak i inne nasze oddziały, oddział w Szczecinie ma za zadanie sprawne zorganizowanie i zrealizowanie międzynarodowego transportu drogowego.


  • Międzynarodowy – czyli odbywający się na ternie przynajmniej dwóch różnych krajów. Przewóz może być zorganizowany np. z terenu Polski na teren któregoś z sąsiadujących z nią państw – Niemiec, Czech, Słowacji itd. - lub dalej, do państwa bardziej odległego, do którego dotrzeć można przekraczając na trasie kilka granic. Choć przepisy w państwach Unii Europejskiej w wielu kwestiach są ujednolicone, osoba organizująca przewóz na skalę międzynarodową musi doskonale się orientować w najdrobniejszych różnicach w prawie transportowym obowiązującym w poszczególnych państwach oraz w przepisach drogowych, jako że ich znajomość może wpłynąć na proces planowania działań.

  • Transport – czyli właściwy przewóz towarów wraz z towarzyszącymi tej czynności zadaniami takimi jak załadunek, zabezpieczenie ładunku, przeładunek, rozładunek. Spedytor umieszcza te czynności w czasoprzestrzeni, planuje je i pozostaje w stałym kontakcie z kierowcą, który realizuje ten plan.

  • Drogowy – a zatem realizowany za pośrednictwem pojazdów samochodowych, w odpowiedni sposób przystosowanych do przewożenia określonego rodzaju ładunku (np. samochodów ciężarowych, chłodni itd.). Transport, który odbywa się drogą lądową, przy wykorzystaniu infrastruktury drogowej, jest najefektywniejszy, ponieważ najsprawniej dociera dokładnie do wskazanego w zleceniu miejsca, a poza tym pozwala zminimalizować koszty.


Spedycja międzynarodowa Szczecin


Umiejętne zarządzanie wszystkimi wypisanymi powyżej czynnościami można podsumować mianem spedycji międzynarodowej. Spedytorzy pracujący w Szczecinie zajmują się realizacją tych usług dla podmiotów działających na terenie województwa zachodniopomorskiego, ale także i dla firm z innych rejonów Polski, które zdecydowały się na współpracę z HiT Transport w tym właśnie zakresie.


Spedycja krajowa Szczecin


Węższą, choć nie mniej istotną (zwłaszcza z punktu widzenia rozwoju polskiej gospodarki) dziedziną działalności naszej firmy jest spedycja krajowa, czyli zarządzanie przewozem towarów na terenie Polski. Skuteczne realizowanie zleceń w tym zakresie umożliwia naszemu oddziałowi w Szczecinie świetne przygotowanie merytoryczne jego pracowników oraz zdobywane latami doświadczenie.


Transport ADR Szczecin


Usługa przewozu towarów niebezpiecznych, czyli transport ADR, to kolejna dziedzina, w której się specjalizujemy. Skontaktuj się z naszym oddziałem w Szczecinie, aby poznać szczegóły dotyczące tej sfery naszej działalności.

Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę w zakresie spedycji – krajowej lub międzynarodowej – skontaktuj się z naszym oddziałem w Szczecinie i poznaj szczegóły naszej oferty. Dane kontaktowe widoczne są poniżej. Serdecznie zapraszamy.71-450 Szczecin 
ul. Chopina 35 
Tel.: 91 885 37 50 
NIP: 923 168 92 07 
Regon: 301 894 770  
Godziny otwarcia:  
poniedziałek - piątek: 8 - 16 
sobota: nieczynne 
niedziela: nieczynne
Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl