Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Międzynarodowy transport drogowy Wałbrzych

Przewozy towarów za granicę umożliwiają wymianę handlową pomiędzy polskimi i zagranicznymi podmiotami – zarówno zakup, jak i sprzedaż. Istnieje wiele form transportu, z pomocą których można dostarczyć ładunki do określonych lokalizacji. Jednak to międzynarodowy transport drogowy jest w ostatnich latach wybierany coraz częściej. Dziś piszemy o tym, dlaczego opłaca się zainwestować właśnie w tę formę przewozu towarów oraz jak skorzystać z najlepszej jakości usług transportowych dostępnych w Wałbrzychu.


Międzynarodowy transport drogowy Wałbrzych


Transport drogowy to taki, który wykorzystuje samochody ciężarowe i dostawcze do przewozu towarów. Poruszają się one po drogach krajowych i międzynarodowych, docierając bezpośrednio do miejsca, w którym ma znaleźć się towar. Łatwo więc zauważyć płynące z tej formy przewozów korzyści:

  • bezpośredniość – brak konieczności przeładunków, które wydłużają czas przewozu i dodatkowo narażają towar na uszkodzenie,

  • oszczędność czasu – sieć dróg w Europie jest dostosowana do transportu ciężarowego, można się po nich poruszać sprawnie i bezpiecznie,

  • niskie koszty – w porównaniu do innych form transportu,

  • łatwa kontrola stanu towaru – czuwa nad nim cały czas odpowiedzialny za przewóz kierowca,

  • łatwa nawigacja – nawet wtedy, gdy pierwotna trasa musi ulec zmianie w wyniku zamknięcia drogi, wypadku itp., nie ma problemu ze znalezieniem drogi alternatywnej.


Spedycja międzynarodowa Wałbrzych


Wraz z rozwojem technologii związanej z przewożeniem towarów, rozwinęła się spedycja międzynarodowa jako typowo organizacyjna dziedzina działalności. Dzięki nowym systemom zarządzania towarami, lepszym możliwościom komunikacyjnym i dostępowi do technologii satelitarnych i innych systemów nawigacyjnych można z łatwością planować trasy i dostosowywać proces transportowy do zmieniających się warunków.


Spedycja krajowa Wałbrzych


Dotyczy do także spedycji krajowej, czyli ograniczonej do przewozów na terenie Polski. Nowe technologie i coraz szersza wiedza pracowników w tym aspekcie pozwalają na efektywne zarządzanie przewozami oraz planowanie realizacji zadań tak, by zminimalizować ich koszty i zmaksymalizować wydajność.


Transport ADR Wałbrzych


Ważną dziedziną transportu jest przewóz substancji niebezpiecznych, czyli transport ADR. Jest on możliwy w bezpiecznych warunkach i z uwzględnieniem korzyści zleceniodawców także dzięki nowoczesnym technologiom oraz stałemu dokształcaniu się pracowników. W HiT Transport dbamy o to, aby oferować jak najwyższą jakość usług zarówno w tym, jak i w pozostałych aspektach.


Chcesz skorzystać z fachowych usług transportowych w Wałbrzychu i okolicach? Skontaktuj się w tym celu z oddziałem HiT Transport we Wrocławiu. Możesz skorzystać z naszej oferty przewozów międzynarodowych i krajowych, a także transportu ADR i zarządzania logistycznego. Serdecznie zapraszamy!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl