Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Najlepszy transport? HitTransport!

Rzetelność, bezpieczeństwo i punktualność to wizytówka naszej firmy. Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele, wiele lat ma odzwierciedlenie w wykonywanych na co dzień zadaniach. Gwarantujemy, iż zrobimy wszystko, aby spełnić Państwa oczekiwania odnośnie zaleconych otrzymaliśmy Certyfikat Primus Nominatus odnośnie jakości wykonywanych przez nas procesów.


Zajmujemy się przewożeniem ładunków zarówno w kraju, jak i poza granicami Polski. Aby przewóz ładunków odbywał się jak należy ważne, aby stosować się do pewnych wytycznych :


*przed transportem musimy zapewnić, aby ładunek nie powodował żadnych przekroczeń odnośnie masy całkowitej oraz dopuszczalnej ładowności pojazdu,

*nie przekraczał dopuszczalnego nacisku pojazdu na drodze

*nie naruszał stabilizacji pojazdu przewożącego towar

*nie utrudniał dla kierowcy prowadzenia pojazdu

*absolutnie nie dopuszczalnym jest, aby towar podczas podróży ograniczał widoczność świateł, urządzeń sygnalizacyjnych lub tablic rejestracyjnych

*towar powinien być zabezpieczony przed zmianą ewentualnego położenia

*ładunek nie może wywoływać nadmiernego hałasu


Podczas przewożenia drewna ważne, aby drewno wystawało maksymalnie 5 metrów za przyczepą.


Już nie musisz się martwić o przewożenie ładunku. Z nami wszystko się uda. Bierzemy także pod uwagę ekologię. Wszelkie pojazdy najlepszego transportu w Polsce są przystosowane do przewozu ładunków niebezpiecznych. Nasi kierowcy są w ciągłym kontakcie ze spedytorami.  

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl