Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Nie samym transportem HiT żyje

Wiosną następuje wielkie poruszenie w przyrodzie, a także… w HiT Transport :) Przed nami gorący okres i chodzi tu nie tylko o rosnącą liczbę zleceń, ale również o naszą wzmożoną aktywność na polu wydarzeń sportowych i kulturalnych. Oto kalendarz imprez z udziałem najbardziej energicznej firmy transportowej w Polsce :)

24 maja: Juwenalia w Szczecinie

W ubiegłym roku nasza maszyna otworzyła studencki korowód, który rozpoczął wielkie świętowanie podczas szczecińskich juwenaliów. Nie inaczej będzie w tym roku. Nasza ciężarówka ponownie posłuży studentom do rozkręcenia najlepszej imprezy w mieście, a na naszej naczepie królować będą bajerancko przebrani studenci, których kreatywność jak zwykle rozłoży nas na łopatki :)


24-27 maja: Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze

Kolejnym wydarzeniem, które nie mogłoby się odbyć bez HiTa są Mistrzostwa Polski Biznesu Artystów i Sportu w Snookerze. W tym roku szykuje się wyjątkowa edycja z udziałem wielkich gwiazd szklanego ekranu, takich jak np. Bartek Topa, Leszek Lichota czy Mikołaj Roznerski. Swój udział potwierdziły również największe tuzy snookera: Adam Stefanów, Ken Doherty, Marcin Nitschke i Jimmy White. Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Heron w Gródku n. Dunajcem i potrwa od 24 maja do 27 maja. Nie możemy się doczekać!


9 czerwca: gala KSW z udziałem Tomka Oświecińskiego

Ledwo zdążymy ochłonąć z emocji po snookerowych mistrzostwach, a już trzeba nam będzie wyruszyć do Gdańska, by zagrzewać do walki naszego człowieka w KSW, czyli Tomka Oświecińskiego. „Strachu” powalczy w Ergo Arenie w sobotę 9. czerwca, a naprzeciw niego w klatce stanie popularny belgijski trener personalny i piosenkarz, Erko Jun. Już teraz zaciskamy mocno kciuki za Tomka!


To nie koniec emocji

...nie zapominajmy, że HiT Transport wspiera również inne inicjatywy. Od ponad roku nasze banery goszczą na stadionie zielonogórskiego Falubazu, gdzie odbywają się emocjonujące i zacięte zawody w speedway’u. Najbliższe wyścigi na stadionie przy ul. Wrocławskiej odbędą się 27 maja, a przeciwnikami żużlowców z Zielonej Góry będzie Stal Gorzów. Warto przyjść, by pokibicować i poczuć klimat żużlowej rywalizacji, a przy okazji zobaczyć HiT Transport na stadionie :)


HiT Transport niezmiennie wspiera również młodych piłkarzy - już niebawem, bo 2 czerwca, odbędzie się kolejna edycja organizowanych przez nas zawodów piłkarskich dla najmłodszych - HIT CUP w Ińsku. Mamy nadzieję, że turniej będzie stanowił emocjonujący przedsmak dla zbliżających się Mistrzostw Świata, a na boisku objawią się talenty na miarę Grosickiego i Lewandowskiego ;) 

A to wszystko, to dopiero początek... HiT szykuje dla Was wiele więcej atrakcji! Bądźcie czujni i śledźcie nas w social media :)


Facebook: https://www.facebook.com/Hit.TransportPL/
Instagram: https://www.instagram.com/hittransport/
You Tube: https://www.youtube.com/c/HiTTransportPolska
Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl