Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Pogoda na współpracę - lipiec w HiT Transport

Połowa lata już prawie za nami, ale nam nie w głowie wakacje. Załoga HiT Transport nie próżnuje, nawiązując coraz to nowe i interesujące współprace.

Nie ma strachu, odkąd jest z nami Strachu

Współpraca toczy się nam pomyślnie już od dłuższego czasu, jednak dopiero w lipcu zakomunikowaliśmy to oficjalnie: do naszej załogi dołączył Tomasz Oświeciński – odtwórca roli Stracha w popularnej produkcji Patryka Vegi pt. „Pitbull”. Razem z Tomkiem planujemy małe co nieco… a o szczegółach naszej akcji dowiecie się już wkrótce.

Owocne debaty z największymi

Lipiec okazał się dla nas pomyślny również pod kątem współpracy z największymi na rynku tuzami transportu. Kilka dni temu spotkaliśmy się przy wspólnym stole z przedstawicielami firm Trans Inkasso oraz Trans Cash oraz Trans – jednej z największych giełd transportowych w Polsce. Podczas spotkania zastanawialiśmy się nad możliwością zacieśnienia naszej współpracy – z jak największym pożytkiem dla każdej ze stron.


Polowanie na HiTa

W lipcu zacieśnialiśmy również naszą współpracę z fanami naszego fan page’a, którzy ochoczo podjęli rzucone przez nas wyzwanie, polegające na fotografowaniu ciężarówek HiTa. Nasi fani „przyłapują” nasze maszyny na trasie, na myjni, na parkingu – dosłownie wszędzie. Już sami nie wiemy – czy to nasi fani z takim zaangażowaniem polują, czy to naszych ciężarówek jest już w Polsce tak wiele :)Są wakacje, dlatego nie zapomnieliśmy też o odrobinie odpoczynku, o czym wspominaliśmy w naszym artykule „Co łączy rap z transportem?”. HiT Transport był jednym z partnerów tegorocznej wolsztyńskiej edycji Rap Stacja Festiwal, pokazując, że firma transportowa to nie tylko ciężarówki, ale również ładunki… pozytywnej energii! Nie możemy się już doczekać sierpnia i kolejnych wyzwań. Do przeczytania!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl