Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Remont dróg w zachodniopomorskim

Inwestycje w drogi w Polsce nie skupiają się jedynie na budowie nowych odcinków autostrad czy też obwodnic. Duża część inwestycji to remonty dróg krajowych. Przebudowy są planowane między innymi w województwie zachodniopomorskim, gdzie ruszyły właśnie przetargi na wymianę nawierzchni.

Nowa nawierzchnia ma być położona na 4-kilometrowym odcinku dróg krajowych nr 26 i 31 w Chojnie, 6-kilometrowym odcinku drogi nr 20 na odcinku Gwda Mała - Biały Bór, oraz na drodze krajowej nr 25 na odcinku Porost - Biały Bór, na odcinku długości 7,8 km.

Poza zmianą nawierzchni planowana jest też instalacja nowej kanalizacji deszczowej w Mirosławcu i Siemczynie. Realizacja tych projektów ma zakończyć się do końca listopada.

Remonty dróg krajowych znacznie usprawniają komunikację. Wpływają zarówno na wygodniejsze i sprawniejsze poruszanie się samochodów osobowych, jak i na przyspieszenie wszelkiego rodzaju usług transportowych. Zatem zarówno z punktu widzenia prywatnych użytkowników dróg, jak i firm transportowych zmiany te z pewnością będą niezwykle korzystne.  

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl