Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Spedycja krajowa Środa Wielkopolska

Jeśli szukasz specjalistów od transportu i spedycji krajowej oraz międzynarodowej, podejmij współpracę z firmą działającą w Twojej okolicy. HiT Transport oferuje swoje usługi w Środzie Wielkopolskiej oraz w całym województwie wielkopolskim (dzięki dwóm zlokalizowanym w okolicy oddziałom – w Poznaniu i w Wolsztynie). Z naszych usług można też skorzystać w innych częściach Polski, kontaktując się z naszymi pozostałymi oddziałami. Zapraszamy do zakładki KONTAKT.


Międzynarodowy transport drogowy Środa Wielkopolska


Jedną z naszych specjalności jest międzynarodowy transport drogowy. Bogaty tabor pojazdów oraz dziesiątki doświadczonych kierowców realizują zlecenia dla podmiotów z Polski i zza granicy. Transport drogowy w naszym wykonaniu przebiega sprawnie i bezpiecznie, a usługi realizowane są z zachowaniem wszelkich obowiązujących procedur. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam szybko reagować na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów, dzięki czemu współpraca z nami zawsze jest dla nich satysfakcjonująca.


Spedycja międzynarodowa Środa Wielkopolska


W HiT Transport zatrudniamy specjalistów od spedycji międzynarodowej. Dzięki ich profesjonalizmowi i odpowiedzialności towary bezproblemowo docierają do odbiorców. Zadaniem spedytorów jest takie zorganizowanie przewozu, aby koszty były jak najniższe. Ważne jest więc, by odpowiednio załadować i zabezpieczyć towary, zaplanować trasę docelową oraz trasę powrotną oraz pokierować kierowców najwygodniejszą i najbardziej optymalną drogą. Klienci ze Środy Wielkopolskiej chętnie korzystają z usług HiT Transport w tym zakresie.


Spedycja krajowa Środa Wielkopolska


Nasza firma realizuje także zlecenia spedycyjne na terenie Polski. Spedycja krajowa to działania polegające na

  • zarządzaniu przewozem towarów na terenie kraju,

  • zarządzaniu dostawami produktów do hurtowni, sklepów, punktów dystrybucji,

  • kontroli transportu materiałów i surowców,

  • przygotowywaniu dokumentacji transportowej i rozliczaniu zleceń po ich zakończeniu.


Transport ADR Środa Wielkopolska


Klientów ze Środy Wielkopolskiej zachęcamy również do skorzystania z usług transportu ADR. Przewozy ładunków niebezpiecznych muszą być realizowane z zachowaniem obowiązujących procedur, ponieważ ich niezachowanie może być bardzo groźne zarówno dla środowiska, jak i dla zdrowia ludzkiego. Transport musi przebiegać z użyciem odpowiednio dostosowanych towarów i przeprowadzany przez przeszkolonych kierowców.


Jeśli jesteś zainteresowany usługami transportowymi w Środzie Wielkopolskiej – czy to transportem towarów, czy przewozami ADR – skontaktuj się z nami i zapoznaj się lepiej z naszą ofertą. Dzięki naszym usługom można z powodzeniem rozwijać działalność handlową, produkcyjną i usługową, podejmować współpracę z klientami i kontrahentami w Polsce oraz za granicą. Zapraszamy serdecznie i czekamy na kontakt!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl