Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Spedycja międzynarodowa Kalisz

Kalisz jest miastem ludzi pracujących. Świadczy o tym chociażby stopa bezrobocia, która w tym mieście jest znacznie niższa niż ogólna wartość dla Polski. W 2015 roku wynosiła 5,5%, podczas gdy dla Polski odsetek ten był równy 9,7%. To ogromna różnica, świadcząca o tym, że w Kaliszu pracy nie brakuje. Co ważne, ponad 35% osób pracujących jest zatrudniona w przemyśle i budownictwie i jest to największa grupa osób aktywnych zawodowo. Kalisz przemysłem stoi! Solidną produkcją, którą docenia zarówno krajowy rynek, jak i rynki zagraniczne.


Aby przemysł w tym mieście mógł rozwijać się dalej, dawać ludziom pracę i polepszać standard życia, musi się także rozwijać spedycja międzynarodowa. Dlaczego? Dlatego, że przyszłością jest eksport, a eksport bez właściwie zorganizowanego transportu nie jest możliwy.


Międzynarodowy transport drogowy Kalisz


Organizacja międzynarodowego transportu drogowego ma ogromne znaczenie z punktu widzenia rozwoju gospodarki – czy to lokalnej, jak w przypadku Kalisza, czy ogólnokrajowej. Dostęp do wysokiej jakości usług transportowych w zakresie przewozu zagranicznego stwarza znacznie większe możliwości firmom produkcyjnym, które chcą kierować swoje towary na obce rynki. Choć w sektorze usługowym (obejmującym także transport) jest w Kaliszu zatrudnionych jedynie 5,8% osób pracujących (dane z 2015 roku), to przyznać trzeba, że transport międzynarodowy doskonale spełnia w tym rejonie swoje zadanie. Choć oczywiście wraz ze wzrostem produkcji i eksportu będzie musiała wzrastać także lokalna branża transportowa.


Spedycja międzynarodowa Kalisz


Jako przedstawiciele branży zajmującej się spedycją międzynarodową w Kaliszu (a w gruncie rzeczy w całym województwie mazowieckim) jesteśmy w dużej mierze odpowiedzialni za jakość oferowanych tu usług. Wiemy, że od naszej wydajności i profesjonalizmu zależy powodzenie wielu firm produkcyjnych, które chcą zwiększać eksport swoich produktów. Branża transportowa musi stanąć na wysokości zadania i oferować najwyższej jakości usługi, aby nie blokować rozwoju całego regionu.


Spedycja krajowa Kalisz


Mnóstwo produkowanych w Kaliszu oraz w województwie wielkopolskim towarów trafia też do krajowych odbiorców, w związku z czym także i spedycja krajowa musi właściwie spełniać swoje zadania. Dzięki niej polscy konsumenci mogą korzystać z produktów spożywczych czy włókienniczych, które w tym rejonie produkowane są w dużych ilościach. Korzyści pojawiają się po każdej z trzech stron: producenta, który może dostarczyć swoje produkty do wielu miejsc, konsumenta, który ma dostęp do polskich produktów wysokiej jakości, oraz naszej – ponieważ możemy zrealizować kolejne udane zlecenie transportowe.


Transport ADR Kalisz


Przewóz substancji niebezpiecznych to zawsze ryzykowne przedsięwzięcie, dlatego należy zlecać je profesjonalistom dysponującym odpowiednią technologią i doświadczeniem. Znajdziesz takich w Kaliszu – HiT Transport oferuje tu swoje usługi z zakresu transportu ADR. Skontaktuj się z pobliskim oddziałem naszej firmy, aby poznać szczegóły oferty.


Jeśli poszukujesz firmy, z którą warto podjąć współpracę w zakresie spedycji międzynarodowej i krajowej, to właśnie ją znalazłeś. HiT transport to wysokiej jakości usługi, które spełnią oczekiwania Twoje i Twojego przedsiębiorstwa.


Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl