Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Spedycja międzynarodowa Rawicz

Bez spedycji nie ma transportu, bez transportu nie ma handlu, bez handlu nie ma rozwoju gospodarczego... Ten łańcuch zależności z łatwością można pociągnąć dalej, aż w końcu bezpośrednio dotknie prywatnego życia każdego z nas. Wygląda więc na to, że od spedycji zależy bardzo wiele, a mówiąc wprost: cały wygląd współczesnej gospodarki, który oczywiście przekłada się na ogólny poziom życia społeczeństwa. Spedycja rozwija się w bardzo szybkim tempie, dostosowując tempo rozwoju do wymagań rynkowych. Zarówno spedycja międzynarodowa, jak i lokalna pełnią bardzo ważne role w organizacji procesów transportowych i handlowych.


Międzynarodowy transport drogowy Rawicz


Jednym z efektów działań spedycyjnych jest sprawna realizacja międzynarodowego transportu drogowego. To spedytorzy opracowują trasy, zarządzają załadunkami i kontrolują przebieg zleceń transportowych. Ich zadaniem jest osiągnięcie jak najwyższej wydajności przy jak najniższych kosztach. Czyli mają te same cele, co wszyscy producenci i handlowcy. Czy również te same, co Ty? Jeśli tak, to będąc przedsiębiorcą działającym w Rawiczu lub okolicach, masz okazję skorzystać z najwyższej jakości usług oferowanych w tym zakresie – mowa oczywiście o usługach spedycyjnych HiT Transport.


Spedycja międzynarodowa Rawicz


Zajmujemy się spedycją międzynarodową, a obszar naszych działań to praktycznie cała Europa. Jeśli chcesz dostarczyć towar do któregoś z krajów europejskich, my możemy zająć się tym kompleksowo, począwszy od obsługi spedycyjnej, poprzez realizację przewozu własnym taborem samochodów, aż po rozliczenie przewozu i przygotowanie całej niezbędnej dokumentacji.


Spedycja krajowa Rawicz


Przedsiębiorcom z Rawicza oferujemy ten sam zakres usług w kontekście spedycji krajowej i przewozów krajowych – czy to lokalnych (np. w ramach jednego województwa), czy na większe odległości. Możesz zlecić nam przewóz między innymi:

  • surowców, materiałów budowlanych, półproduktów,

  • sprzętów mechanicznych, maszyn, elektroniki,

  • towarów płynnych,

  • produktów spożywczych,

  • produktów chemicznych, farmaceutycznych,

  • towarów niebezpiecznych (więcej o tym piszemy poniżej),

  • mebli,

  • zaopatrzenia sklepów, hurtowni, punktów dystrybucyjnych,

  • przesyłek pocztowych

oraz całej gamy innych towarów. Zajmiemy się ich przewozem pod kątem teoretycznym, praktycznym i formalnym na terenie całej Polski.


Transport ADR Rawicz


Jeśli mowa o transporcie towarów uznanych za niebezpieczne, dysponujemy zarówno technologią, uprawnieniami, jak i doświadczeniem niezbędnym do realizacji tego rodzaju zleceń. Możesz nam zaufać – transport ADR to jedna z dziedzin naszej działalności. Realizujemy przewozy do wielu krajów europejskich. Aby uzyskać szczegóły dotyczące dostępności usług w Rawiczu lub okolicach, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego i liczymy na udaną współpracę!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl