Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Spedycja międzynarodowa Środa Wielkopolska

Spedycja towarzyszy ludzkości od zarania dziejów, choć oczywiście nie zawsze była tak nazywana. Samo pojęcie zaczęło funkcjonować w powszechnym użyciu w XIX wieku, kiedy to we Francji zaczęto oficjalnie rejestrować firmy spedycyjne oraz osoby wypełniające zawód spedytora – wtedy traktowanego jeszcze jako komisanta. Same czynności spedycyjne były wykonywane jednak już znacznie wcześniej. Od XV wieku w ramach zorganizowanej działalności, a wcześniej jako forma ułatwiania i usprawniania działalności handlowej.


Międzynarodowy transport drogowy Środa Wielkopolska


Transport drogowy pojawił się wtedy, kiedy zaczęły powstawać pierwsze drogi i zaczął rozwijać się handel. Początkowo handlarze sami przewozili swoje towary i sprzedawali je w innych lokalizacjach, później natomiast rozwinęła się inna forma handlu, oparta na sprowadzaniu towarów z innych miast i krajów przez firmy handlowe zajmujące się ich sprzedażą po nałożeniu prowizji.


Obecnie międzynarodowy transport drogowy to oddzielna gałąź działalności gospodarczej, choć oczywiście stale współpracująca z usługami i handlem. Wszystkie te dziedziny są za sobą ściśle powiązane, o czym możemy przekonać się na co dzień, korzystając z produktów i wyrobów powstających w różnych częściach świata, a jednak dostępnych w naszych lokalnych sklepach i hurtowniach.


W Środzie Wielkopolskiej usługi z zakresu międzynarodowego transportu drogowego są dostępne za pośrednictwem firmy HiT Transport. Poznaj dokładniej naszą ofertę!


Spedycja międzynarodowa Środa Wielkopolska


Poza samym transportem w Środzie Wielkopolskiej oferujemy także usługi z zakresu spedycji międzynarodowej, czyli innymi słowy – zarządzamy procesami transportowymi. To zadanie naturalnie wymaga

  • wiedzy,

  • kompetencji,

  • doświadczenia,

  • zdolności organizacyjnych,

  • rzetelności

  • uprawnień,

ale pracownicy naszej firmy mają je wszystkie. Inaczej, jako firmie spedycyjnej, nie udałoby się nam osiągnąć aż tak dużego sukcesu w skali całej Polski.


Spedycja krajowa Środa Wielkopolska


Zarządzamy również przewozami na terenie kraju i chętnie przyjmiemy zlecenia w zakresie spedycji krajowej zarówno od przedsiębiorców ze Środy Wielkopolskiej, jak i z innych miejscowości. Chętnie współpracujemy z lokalnymi firmami (nasza główna siedziba znajduje się w województwie wielkopolskim, podobnie jak i jedna z naszych filii), ale przedsiębiorstwa z innych części kraju także serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Transport ADR Środa Wielkopolska


W HiT Transport zajmujemy się również transportem ADR. Jeśli masz do przewiezienia towary niebezpieczne dowolnego rodzaju, powierz je nam. Dysponujemy technologią, która pozwala nam realizować takie przewozy bezpiecznie, sprawnie i terminowo, bez narażania otoczenia oraz z zachowaniem wszelkich procedur. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i liczymy na długą, satysfakcjonującą współpracę.

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl