Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Spedycja Śrem

Spedycja w ostatnich latach rozwija się w zadziwiającym tempie, na co duży wpływ ma rozwój technologii – wprowadzenie na rynek zarówno nowych modeli pojazdów, jak i nowych systemów zarządzania przewozami oraz zasobami magazynowymi, a także coraz sprawniej działające systemy monitorowania transportu. Świat gna do przodu, a branża transportowa doskonale za nim nadąża. Nie można jednak zaprzeczyć, że pojawiają się w niej pewne problemy...


Międzynarodowy transport drogowy Śrem


Do głównych problemów, z którymi boryka się branża transportowa, należą:

  • Deficyt kierowców na rynku - mowa o polskim rynku oraz o międzynarodowym transporcie drogowym, na który istnieje bardzo duże zapotrzebowanie. Firmy przewozowe mają jednak pewne kłopoty z zatrudnianiem kierowców, których jest po prostu za mało. Można jednak liczyć na to, że ten problem będzie stopniowo eliminowany. Branża od pewnego czasu apeluje do władz o to, by ułatwić zdobywanie uprawnień do wykonywania zawodu kierowcy oraz otworzyć młodym ludziom ścieżki kształcenia w tym kierunku.

  • Wysokie ceny paliwa. Na to niestety nic nie mogą poradzić sami przedsiębiorcy. Na rynku powoli pojawiają się samochody ciężarowe napędzane elektrycznie, jednak zanim staną się normą na drogach, minie jeszcze wiele czasu. Wzrost cen paliwa to wzrost kosztów transportu drogowego, co niestety odbija się na cenach usług.

  • Wciąż zmieniające się przepisy i regulacje prawne. W krajach Unii Europejskiej, do których najczęściej realizowany jest międzynarodowy transport drogowy, utrudnienia prawne są stosunkowo częste. Przepisy dotyczące płac dla kierowców czy konieczności spędzania 48-godzinnej przerwy w pracy poza kabiną generują dodatkowe koszty.

  • Niepewna sytuacja gospodarczo-polityczna. Wszelkie napięcia polityczne błyskawicznie odbijają się na branży transportowej. Wprowadzenie embarga na określony rodzaj towarów sprawia, że firma, która otrzymywała dotąd zlecenia na ich przewóz, musi pożegnać się z częścią z nich...


Spedycja międzynarodowa Śrem


Problemy transportu to problemy spedycji, zwłaszcza w przypadku spedycji międzynarodowej. Również i przedsiębiorcy z każdego miasta w Polsce, nawet tak niedużej miejscowości jak Śrem, odczuwają je w postaci większych cen usług. Jednak firmy takie jak nasza robią wszystko, aby poziom usług był bardzo wysoki, a ceny umiarkowane – tak aby rozwój przedsiębiorstw nie był tak silnie ograniczony zewnętrznymi czynnikami.


Spedycja krajowa Śrem


Również spedycja krajowa ma swoje problemy, ale i tutaj nie ma powodów do zmartwień. Jak wiadomo, problemy są motywacją do zmian i szukania lepszych, bardziej wydajnych rozwiązań. HiT Transport – z takim właśnie nastawieniem – doskonale odnalazł się w tej nie do końca sprzyjającej transportowcom rzeczywistości, a w rezultacie usługom oferowanym na terenie Śremu i całego województwa wielkopolskiego z pewnością nie można nic zarzucić. Bezpiecznie, rzetelnie, na czas – i z tego jesteśmy dumni!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl