Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Sukces HiT Transport: doskonałe wyniki na giełdzie Cargo.PL

Rok 2017 zapisał się jako jeden z najbardziej owocnych w naszej historii. Do kolekcji naszych sukcesów dołączyło w ostatnim czasie kolejne osiągnięcie: trzecie miejsce na liście najbardziej aktywnych firm w 2017 roku według portalu giełdy ładunków i transportu – Cargo.PL.

Hitowy rok 2017

Bez wątpienia rok 2017 należał do HiT Transport. Osiągaliśmy sukcesy na wielu polach, liczba naszych Klientów wzrosła, a do grona partnerów dołączył Tomasz Oświeciński. Kiedy już myśleliśmy, że lepiej być nie może, dotarła do nas kolejna wspaniała informacja: zdobyliśmy podium w rankingu Cargo.PL!

Czytaj więcej: To był dobry rok w HiT Transport

HiT giełdy

Jak pokazują statystyki jednego z największych portali giełdy ładunków i transportu, należymy do najaktywniejszych firm 2017 roku, które w minionym roku zamieściły największą liczbę ofert ładunków. Jest to kolejny dowód naszego prężnego działania w branży TSL i popularności naszej firmy na rynku usług transportowych.

Nie osiadamy na laurach!

Choć na brak sukcesów nie narzekamy, to nie zamierzamy w tej kwestii osiąść na laurach. Już teraz myślimy o nowych wyzwaniach i ambitnych planach na rok 2018. Niezmiennie zamierzamy przy tym korzystać z giełdy ładunku i transportu, czyli narzędzia, które ułatwia nam wykonywanie codziennych obowiązków, a także pomaga optymalizować wiele procesów i poprawiać jakość świadczonych przez nas usług.

Wierzymy, że dzięki temu znajdziemy się w klasyfikacji najlepszych firm transportowych również w roku 2018. Takie wyróżnienia to da nas za każdym razem wielki powód do dumy i motywacja do jeszcze bardziej wytężonej pracy!


Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl