Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

SZOK! Takiej zabawy w Nowym Młynie jeszcze nie było [DUŻO ZDJĘĆ]

Tak mógłby brzmieć tytuł sensacyjnego newsa, gdyby wieść o naszej imprezie dotarła do redakcji Faktu lub Super Expressu. Na szczęście udało nam się uciec daleko od zgiełku miasta i błysku fleszy. W tym roku piknik HIT Transport odbył się w zacisznym zakątku niedaleko Wolsztyna. Zobacz, jak pracownicy naszej firmy bawili się podczas firmowej integracji!


Każdego roku piknik HiT Transport cieszy się ogromną popularnością wśród pracowników naszej firmy. To znakomita okazja, by wspólnie się pobawić, zintegrować oraz by ot tak po prostu pobyć ze sobą w mniej formalnych okolicznościach. W ubiegłym roku nasz piknik był imprezą pełną gwiazd. 


W tym roku postawiliśmy na bardziej swojskie i stonowane klimaty, dlatego wybraliśmy się wspólnie do uroczego zakątka w Nowym Młynie. Tu zebrani z wszystkich sześciu oddziałów pracownicy HiT Transport oddawali się błogiej integracji pod gołym niebem lub pod drewnianą wiatą. Każdy świętował na swój sposób.

 Jedni wybrali spotkania przy kawie i słodkim cieście drożdżowym.


Inni postawili na tańce, hulanki i swawole… 😉Byli też i tacy, którzy stwierdzili, że nie ma to jak kiełbaska z grilla!
A osoby trzymające dietę otrzymały tego dnia specjalną prezesowską dyspensę na wszystkie smakołyki 😉Sam prezes dyspensy na pracę sobie nie dał i na bieżąco śledził newsy z branży na swoim laptopie 😉 A towarzyszyła Mu grupka najbardziej ambitnych pracowników 😁Wspólne spotkanie obfitowało jednak głównie w mnóstwo rozmów, dobrego humoru i pozytywnej energii!


A tak w pełnej krasie prezentowała się załoga HiT Transport, która wzięła udział w tegorocznym pikniku firmowym.Dziękujemy wszystkim obecnym i pozdrawiamy tych, którzy nie mogli w tym roku przybyć na wspólne świętowanie. Do zobaczenia na kolejnym pikniku!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl