Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

To był dobry rok!

Miniony rok był dla HiT Transport prawdziwym przełomem. Nawiązanie współpracy z nowymi partnerami, pomoc w organizacji społecznych inicjatyw, wysokie pozycje w rankingu najaktywniejszych firm, prestiżowe nagrody, wywiady… to tylko ułamek tego, co osiągnęliśmy w 2017 roku!


2017 rok pod znakiem HiT Transport


Początek roku rozpoczęliśmy od zmian: ulepszyliśmy naszą stronę internetową, dzięki czemu korzystanie z niej jest teraz jeszcze bardziej wygodne i komfortowe. Dodatkowo wzbogaciliśmy ją o ponad 20 wersji językowych, otwierając się tym samym na rozwój transportu międzynarodowego. Dzięki temu nasze usługi realizujemy na terenie całej Europy: począwszy od Niemiec, przez Skandynawię aż po Hiszpanię.


Niedługo po aktualizacji strony, w lutym, mieliśmy przyjemność odebrać wyróżnienie srebrnym medalem Primus Nominatus, dzięki któremu udowodniliśmy wysoką jakość świadczonych przez nas usług transportowych i logistycznych.


Przez lata pomyślnego funkcjonowania na rynku, udowodniliśmy również, że jesteśmy firmą profesjonalną i kompetentną. W efekcie często komentarze naszych ekspertów często znajdowały się na łamach różnych portali i magazynów. Wywiady z Prezesem HiT Transport – Hubertem Szawaryńskim pojawiły się m.in. w portalu Cargo News oraz w magazynie Scania Polska. Ponadto, nasze komentarze eksperckie regularnie są publikowane na łamach portalu branżowego Spedycje.pl.


Ostatnie miesiące upłynęły nam również pod znakiem wspierania wielu ważnych inicjatyw. Nasze ciężarówki pomagały w przeprowadzaniu różnego rodzaju akcji dobroczynnych i kulturalnych. Mieliśmy przyjemność wspierać imprezy, takie jak: snookerowe Mistrzostwa Polski Biznesu, Sportu i Artystów oraz szczecińskie juwenalia. Pomagamy również zespołom sportowym: znanemu, zielonogórskiemu Falubazowi oraz młodym i ambitnym piłkarzom LKS Ina Ińsko.


Rok 2017 przyniósł nam wielu nowych partnerów biznesowych, dzięki którym umacniamy naszą pozycję na rynku. Dołączył do nas również znany z kinowych produkcji Tomasz Oświeciński, który kilka dni temu odniósł z naszą pomocą swoje pierwsze zwycięstwo w KSW. Jak sam zapowiada, to nie koniec sukcesów, a my dołączamy się do tej zapowiedzi, licząc, że nadchodzący nowy rok przyniesie nam jeszcze wiele osiągnięć. Tego sobie i Wam życzymy! Do siego roku!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl