Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Nasza droga do Oscara, czyli Tomasz Oświeciński w spocie reklamującym HiT Transport

Całkiem niedawno chwaliliśmy się Wam, że twarzą HiT Transport został Tomasz Oświeciński. Popularny Strachu z Pit Bulla na „byciu twarzą” nie poprzestał, aktywnie włączając się w promocję naszej firmy. W efekcie powstały krótkie, acz treściwe spoty, z udziałem Tomka oraz naszych pracowników. Mamy nadzieję, że już niebawem podbiją Internet ;)


Zawsze na czas i do celu, a do tego bezpiecznie!


Praca nad filmem trwają już od dawna – zarówno Tomek, jak i ekipa HiT Transport mocno się w nią zaangażowali. Premiera pierwszych efektów tej współpracy nastąpiła w czwartek wieczorem, kiedy to na naszym fan page’u pojawił się krótki zwiastun zapowiadający serię odcinków z udziałem nieustraszonego kierowcy HiT-a, czyli Tomka Oświecińskiego. Film, ku naszej uciesze, zebrał bardzo dobre recenzje, a liczba jego wyświetleń na You Tube z każdym dniem rośnie! „Zawsze na czas i do celu, a do tego bezpiecznie!” - mamy nadzieję, że motto tego odcinka, które jest jednocześnie mottem naszej firmy, trafi do jak najszerszego grona osób.
A Tomasz i Tomek to to samo imię?


W kolejnym odcinku naszej serii, którego premiera odbyła się w poniedziałek, pojawia się wiele kwestii znanych kinomanom z Pit Bulla. Legendarne „A Zbyszek i Zbigniew to to samo imię” i „O ku...a, jaki fajny gołąb” zostały przekute na potrzeby naszego scenariusza, dodając mu zabawnego charakteru. Fabuła odcinka do zabawnych jednak nie należy – oto jedna z pracownic w drodze na piknik firmowy złapała gumę. Nie może się jednak spóźnić – zasada „zawsze na czas i do celu” dodatkowo ją do tego zobowiązuje. Na szczęście w pobliżu znajduje się nasz bohater – Tomasz Oświeciński, który pomaga koleżance naprawić samochód. To jednak nie koniec historii. Jakie jeszcze przygody czekają naszych bohaterów? O tym, mamy nadzieję, dowiecie się już wkrótce.


Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na You Tube: TUTAJ

jak również do obserwowania nas na Instagramie: TUTAJ

Tam czekają na Was najlepsze kąski z naszej współpracy z Tomkiem Oświecińskim!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl