Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Tomek Oświeciński vs Popek w KSW – to będzie HIT!

Już w najbliższą niedzielę, 22 października, Tomek Oświeciński stanie po raz pierwszy twarzą w twarz ze swoim rywalem. Spotkanie odbędzie się w Dublinie, a naprzeciwko naszego Partnera stanie Popek - raper o wytatuowanym spojrzeniu.


Nasz człowiek w KSW!


Z Tomkiem Oświecińskim, czyli popularnym „Strachem” z PitBulla, mamy przyjemność współpracować od czerwca, o czym poinformowaliśmy Was w naszym wpisie (Przeczytaj: Tomek Oświeciński twarzą HiT Transport!). Od tamtego czasu dzielnie wspieramy naszego Partnera w realizacji Jego zamierzeń. Zwłaszcza, że postawił przed sobą ambitny cel - występ w imprezie dla największych twardzieli. Sami nie stronimy od dużych wyzwań, podejmując się nawet najcięższych zleceń, dlatego cieszymy się, że nasz nowy Partner jest takim fighterem! Jego pierwsza walka w KSW odbędzie się już w grudniu w Katowicach. Póki co, rywale spotkają się w najbliższą niedzielę w Dublinie - to będzie ich pierwsze zetknięcie face to face.


Tomek Oświeciński vs Popek – to nie będzie freak fight!


Walkę Stracha z Popkiem określa się mianem „freak fight”, czyli walki osób znanych, lecz niezwiązanych zawodowo z MMA. W jednym z wywiadów Tomek Oświeciński wyraźnie jednak podkreślił:

„To nie będzie freak fight. Będzie to sportowa walka, będę mega przygotowany, wszystkich zaskoczę. A ci, co we mnie nie wierzą, po pierwszej walce na pewno uwierzą (…) zostawię serce w oktagonie, a jak trzeba będzie zostawię też zdrowie!”

Czeka nas zatem walka pełna emocji! Rywal Tomka – Paweł Mikołajuw, czyli Popek, ma już za sobą dwie walki w KSW (przegraną z Mateuszem Pudzianowskim oraz wygraną z Robertem Burneiką), nie można mu zatem odmówić doświadczenia. To jednak jedyny atut po stronie rywala. Widząc ogrom wysiłku, jaki Tomek wkłada w przygotowania do walki, nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, kto wygra. Cała załoga HiT Transport będzie w grudniu kibicować Tomkowi, tym bardziej, że Strachu będzie walczył w koszulce z naszym logo!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl