Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Transport międzynarodowy Piła

Piła to miasto możliwości. Wiedzą o tym wszyscy ci, którym udało się już tutaj osiągnąć sukces . Przedsiębiorstwa, które się tutaj rozwijają, to praca dla mieszkańców, podnoszenie jakości życia, prestiż, zwiększanie znaczenia miasta w kontekście regionu, całego kraju, a nawet na arenie międzynarodowej. Jednak aby mogły się rozwijać, muszą mieć możliwość docierania do nowych klientów, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dlatego każdej firmie produkcyjnej w Pile niezbędne są usługi transportowe na najwyższym poziomie. Transport międzynarodowy, podobnie zresztą jak i transport krajowy, to usługi, które oferujemy w ramach naszej działalności na terenie województwa wielkopolskiego. Udana współpraca z podmiotami z Piły to jeden z naszych celów. Aby zachęcić potencjalnych klientów do kontaktu z nami, poniżej przedstawiamy szczegóły naszej oferty.


Międzynarodowy transport drogowy Piła


Zajmujemy się międzynarodowym transportem drogowym i od lat oferujemy usługi w tym zakresie podmiotom z województwa wielkopolskiego oraz z całej Polski. W porę dostrzegliśmy potencjał branży transportowej w kontekście przewozów międzynarodowych. Realizujemy zlecenia w oparciu o transport drogowy, ponieważ jest to najwygodniejsza, najtańsza i najszybsza forma przewożenia towarów między krajami Europy. Samochód dostawczy, dzięki rozbudowanej sieci dróg w Europie, może bezpośrednio dotrzeć właściwie do każdego miejsca, podczas gdy w przypadku transportu kolejowego, morskiego czy lotniczego niezbędne są liczne przeładunki (a ostatecznie dowóz towaru na miejsce i tak odbywa się z użyciem samochodu). Warto zaznaczyć też, że nadzór nad stosunkowo niewielką ilością towaru, za jaką odpowiedzialny jest wysłany w trasę kierowca, jest znacznie łatwiejszy niż nadzór nad transportem masowym. W związku z tym także i bezpieczeństwo wysyłanych towarów jest większe.


Spedycja międzynarodowa Piła


W ramach naszej działalności zajmujemy się organizowaniem przewozów do wielu krajów Unii Europejskiej, a także spoza Unii. Spedycja międzynarodowa to nasza specjalność. Dokładnie wiemy, jak zorganizować transport, aby:

  • towar trafił do odbiorcy,

  • wszystkie terminy zostały zachowane,

  • towar nie uległ żadnym uszkodzeniom i dotarł w nienaruszonym stanie,

  • wszystkie formalności były dopełnione.


Nie boimy się długich tras i odpowiedzialnych zleceń. Im większe wyzwanie, tym chętniej je przyjmujemy, ponieważ mamy pewność co do swoich kompetencji i wiemy, że doskonale zrealizujemy każde powierzone nam zadanie.


Spedycja krajowa Piła


Organizujemy także przewozy na terenie kraju. Spedycja krajowa to dla nas możliwość współpracy z podmiotami, które kierują swoje wyroby na rodzimy rynek. Dowozimy je do magazynów, hurtowni, przedsiębiorstw produkcyjnych i przetwórni, sklepów, punktów dystrybucji i innych dowolnych, wskazanych przez zleceniodawców miejsc.


Zachęcamy podmioty gospodarcze z Piły do podjęcia współpracy z HiT Transport!


Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl