Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Transport międzynarodowy Wałbrzych

Rzetelnie realizowane usługi w zakresie transportu międzynarodowego umożliwiają funkcjonowanie wielu firmom – zarówno tym, które zajmują się produkcją, jak i pośrednikom, firmom handlowym, dystrybutorom... Transport międzynarodowy ma wiele twarzy. Może odbywać się za pomocą różnorodnych środków transportu: samochodów ciężarowych, pociągów, samolotów, statków. Może być bezpośredni lub oparty na przeładunkach. Może łączyć się z handlem, a może być usługą powiązaną wyłącznie z przewozem towarów. Może obejmować towary wielkogabarytowe, a także drobnicowe, płynne, sypkie. Może dotyczyć przewozu gotowych produktów, jak i półproduktów czy nawet surowców. Firma, która ma dużo do zaoferowania jeśli chodzi o transport, z pewnością nie będzie narzekała na brak klientów. My działamy wielotorowo, dlatego współpracę z nami podejmują najróżniejsze podmioty gospodarcze.


Międzynarodowy transport drogowy Wałbrzych


Naszą główną specjalnością jest międzynarodowy transport drogowy, którym zajmujemy się już od wielu lat i w którym osiągamy duże sukcesy. Nasz tabor samochodów – nowoczesnych, bezpiecznych i dostosowanych do realizacji nawet bardzo długich tras – doskonale sprawdzi się przy przewozie wielu różnorodnych towarów. Zatrudniamy najbardziej rzetelnych i odpowiedzialnych pracowników, a nasze systemy zarządzania ułatwiają nam pracę i sprawiają, że jesteśmy w stanie oferować najwyższą jakość na rynku.


Spedycja międzynarodowa Wałbrzych


Specjalizujemy się w spedycji międzynarodowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie pokierować towary z Polski w najróżniejsze miejsca w całej Europie, a także zrealizować transport z zagranicy i zaopatrzyć polskie podmioty w sprowadzane z różnych krajów artykuły. Dbamy o maksymalną wydajność i minimalne koszty, a naszym priorytetem jest bezpieczeństwo powierzonych nam towarów.


Spedycja krajowa Wałbrzych


Nie znaczy to jednak, że nie realizujemy lokalnych zleceń – wręcz przeciwnie, to kolejna sfera naszej działalności, która z pewnością zasługuje na uwagę klientów. Obsługujemy już wiele podmiotów z Wałbrzycha i okolic w zakresie spedycji krajowej oraz przewozów lokalnych. Możesz dołączyć do grona naszych klientów w każdej chwili, do czego gorąco Cię zachęcamy.


Transport ADR Wałbrzych


Bez problemu podejmiemy się także transportu towarów niebezpiecznych, np. łatwopalnych czy toksycznych. Nasza technologia jest przystosowana do realizacji takich zleceń, a doświadczeni i odpowiedzialni pracownicy zadbają o najwyższy poziom bezpieczeństwa i terminowość wykonania zlecenia.


Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Prowadzisz działalność w Wałbrzychu? Interesują Cię przewozy międzynarodowe lub krajowe? Skontaktuj się z najbliższym oddziałem HiT Transport i zamów pierwsze (i na pewno nie ostatnie!) zlecenie. Czekamy na kontakt!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl