Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Transport międzynarodowy Wolsztyn

Rozkwit transportu międzynarodowego na przestrzeni ostatnich dekad wpłynął bardzo silnie na wzrost poziomu życia w Europie. Możliwość dostarczania nie tylko żywności, ale także i innych wyrobów (tekstyliów, produktów kosmetycznych i chemicznych, mebli, sprzętu elektronicznego itd.) przyczyniła się do rozwoju gospodarczego oraz wyrównania szans pomiędzy regionami. Każdy produkt, dzięki transportowi drogowemu, może obecnie trafić w każdy zakątek Europy, a to zwiększa możliwości mieszkańców, poprawia ich komfort i przyczynia się do dobrobytu. Zwiększone zapotrzebowanie na usługi transportowe wpłynęło też na rozwój samej branży transportowej. Obecnie oferowane na rynku usługi spedycyjne i logistyczne charakteryzują się wysoką jakością – co potwierdza także przykład firmy HiT Transport.


Międzynarodowy transport drogowy Wolsztyn


Nasz oddział w Wolsztynie wciąż pracuje nad polepszeniem jakości usług transportowych realizowanych przez HiT Transport. Obecnie oferujemy naszym klientom międzynarodowy transport drogowy – przewóz różnorodnych towarów na terenie całej Europy. Co sprawia, że jakość naszych usług jest tak wysoka?

  • Doświadczeni spedytorzy. Pracownicy wszystkich naszych oddziałów to osoby, które świetnie odnajdują się w pracy spedytora. Pozwala im na to nie tylko zdobywane latami doświadczenie, ale także niezbędne w tym zawodzie predyspozycje, takie jak zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją, profesjonalizm w podejściu do klienta, umiejętność szybkiego i trafnego reagowania.

  • Godni zaufania kierowcy. Osoby, którym powierzane są przewożone towary, są zawsze odpowiedzialne i rzetelne.

  • Rozbudowany tabor samochodów ciężarowych. Kwestie techniczne są dla nas niezwykle ważne, ponieważ wiemy, że od sprawności pojazdów, którymi realizowany jest transport, zależy powodzenie całego przedsięwzięcia oraz bezpieczeństwo przewożonych towarów.

  • Dobra organizacja pracy wewnątrz firmy. Dzięki niej wszystkie zadania realizowane są sprawnie i terminowo.

  • Stawianie na rozwój. Stałe ulepszanie, poszerzanie oferty usługowej, doszkalanie pracowników – to nasza recepta na sukces w międzynarodowym transporcie drogowym.


Spedycja międzynarodowa Wolsztyn


Jedną z naszych specjalności jest spedycja międzynarodowa, czyli zarządzanie przewozem towarów pomiędzy krajami Europy. Organizacja długich tras to niełatwe zadanie. Trzeba uwzględnić rodzaj towaru, jego ilość, a także możliwości dotyczące wyboru trasy oraz specyfikę terenów, którymi będzie przebiegała (np. warunki atmosferyczne, infrastrukturę drogową, przepisy prawne dotyczące przewozu). Wszystkim tym utrudnieniom potrafimy jednak stawić czoła, a nasi specjaliści z Wolsztyna zawsze potrafią zorganizować transport terminowy i bezpieczny.


Spedycja krajowa Wolsztyn


Drugą naszą specjalnością jest spedycja krajowa, czyli organizacja i realizacja przewozu w granicach Polski. Przewożone przez nas produkty trafiają na miejsce i o czasie – a to właśnie jest podstawa dobrej usługi transportowej. Zapraszamy do współpracy!


Transport ADR Wolsztyn


Dzięki procedurom obowiązującym w transporcie ADR, towary zaliczane do niebezpiecznych mogą trafić do odbiorcy, nie stwarzając zagrożenia ani dla pracowników, ani dla uczestników dróg, po których poruszają się transportujące je pojazdy. Nasza firma realizuje zlecenia z tej dziedziny profesjonalnie i odpowiedzialnie. Poznaj szczegóły – skontaktuj się z naszym oddziałem w Wolsztynie i zleć nam transport ADR na terenie Polski lub Europy. Zapraszamy!


64-200 Wolsztyn
ul. Przemysłowa 2/2
 
Tel.: 68 420 08 21 lub
68 347 29 83 
e-mail: biuro@hit-transport.pl
Godziny otwarcia:  
poniedziałek - piątek: 8 - 16 
sobota: nieczynne 
niedziela: nieczynne


Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl