Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Transport, spedycja Koło

Transport i spedycja – dwie pokrewne dziedziny, w których specjalizują się pracownicy firmy HiT Transport. Dowiedz się, jakie usługi oferujemy w ramach naszej działalności i w jaki sposób możesz z nich skorzystać, będąc mieszkańcem i/lub przedsiębiorcą z Koła lub okolic.


Międzynarodowy transport drogowy Koło


Transport – to słowo zawiera w sobie bardzo szeroki zakres działań. Choć z pozoru wydaje się, że chodzi jedynie o przewóz towaru, to wystarczy użyć wyobraźni, aby zobaczyć, jak wiele innych czynności się z tym wiąże.

  1. Załadunek towaru.

  2. Zabezpieczenie towaru.

  3. Przewiezienie towaru.

  4. Odprawa celna.

  5. Ewentualne przeładunki.

  6. Kontrola stanu towaru na trasie.

  7. Rozładunek towaru w miejscu docelowym

W zależności od lokalizacji, do której ma trafić ładunek, cały proces może trwać nawet kilka dni. Przez cały ten czas nad towarem czuwa kierowca, a przebieg transportu kontrolowany jest przez spedytora. Dzięki temu międzynarodowy transport drogowy może przebiegać w sposób bezpieczny i dobrze zorganizowany.


Spedycja międzynarodowa Koło


Spedycja międzynarodowa to część działalności odpowiedzialna za organizację, a tylko pośrednio za realizację zleceń transportowych. Jednak to spedytor – mózg operacji – jest odpowiedzialny za to, aby wszystko było dobrze zaplanowane, właściwie ustawione w czasie i przestrzeni oraz realne do wykonania. A przy tym aby oczekiwania klienta były spełnione w najwyższym stopniu. Niełatwe zadanie, ale od czego ma się specjalistów! W HiT Transport zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów – osoby, którym takie wyzwania nie są straszne i które, jednym słowem, potrafią zapanować nad wszystkim. Dlatego też możemy oferować najwyższą jakość, zarówno w Kole, jak i w innych miejscowościach.


Spedycja krajowa Koło


A co z przewozami na terenie Polski? Nad ich organizacją i przebiegiem czuwają specjaliści od spedycji krajowej. Ich zadaniem jest takie ułożenie tras i takie dobranie pojazdów oraz kierowców, aby możliwe było jak najpełniejsze wykorzystanie potencjału naszej floty oraz zasobów ludzkich. Priorytety to terminowość i bezpieczeństwo. Te dwie wartości przyświecają wszystkim naszym pracownikom i dlatego efekty są doskonałe. O tym zresztą już od lat przekonują się współpracujący z nami klienci.


Jeśli chcesz w Kole podjąć współpracę z firmą, która wie, co znaczy Transport i Spedycja pisane wielkimi literami, to świetnie trafiłeś. Taką właśnie firmą jest HiT Transport. Usługi, które oferujemy, zostały wielokrotnie docenione licznymi certyfikatami i ogólnopolskimi wyróżnieniami w rankingach i konkursach. O tym zresztą można dowiedzieć się więcej, przeglądając zakładkę "Dokumenty" na naszej stronie. Najlepiej jednak samemu przekonać się, co w naszym rozumieniu oznacza wysoka jakość. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Koła i czekamy na zlecenia!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl