Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Transport, spedycja Legnica

Chcesz, aby Twoje towary zawsze trafiały tam, gdzie powinny, na czas i w pełni bezpiecznie? W takim razie w zakresie transportu i spedycji musisz podjąć współpracę z profesjonalistami. Masz takich w okolicy, jeśli prowadzisz działalność w Legnicy. HiT Transport poleca się firmom z województwa dolnośląskiego – sprawdź naszą ofertę!


Międzynarodowy transport drogowy Legnica


Główną sferą naszej działalności jest realizacja międzynarodowego transportu drogowego. Oto, co warto wiedzieć o naszych usługach w tym zakresie:

  • Posiadamy bogaty tabor samochodów ciężarowych, które nie tylko świetnie odnajdują się na europejskich drogach, ale też doskonale się prezentują – nasze żółto-czerwone ciężarówki są rozpoznawalne w całej Europie!

  • Zatrudniamy odpowiedzialnych i doskonale zorganizowanych kierowców, a także kompetentnych spedytorów – to dzięki nim jakość naszych usług jest tak dobra.

  • Realizujemy trasy do wielu krajów europejskich, przewożąc różnego rodzaju towary – od drobnicy, aż po gabaryty.

  • Zaufały nam już tysiące klientów z Polski i z innych krajów – chwalą sobie zarówno realizację usług, jak i doskonały kontakt i rzetelną obsługę klienta.


Spedycja międzynarodowa Legnica


Jeśli chcesz, aby transport Twoich towarów był dobrze zaplanowany pod względem czasowym i finansowym, powierz to zadanie naszym specjalistom od spedycji międzynarodowej. Ich wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość warunków na europejskich drogach pozwalają im przygotować każdą trasę tak, aby dowieźć towar terminowo, bez uszkodzeń, w dobrych warunkach i po możliwie najniższych kosztach.


Spedycja krajowa Legnica


Realizujemy także usługi transportowe na terenie kraju, a planowaniem lokalnych tras zajmuje się w naszej firmie dział spedycji krajowej. Nasi doświadczeni pracownicy doskonale wiedzą, jak uniknąć opóźnień w trasie, jak zadbać o towar już od momentu jego rozładunku, aż do chwili, gdy zostanie dostarczony odbiorcy. Potrafią zorganizować przewozy tak, aby zadowoleni byli nadawcy i odbiorcy, a całość przebiegła sprawnie i bezpiecznie.


Transport ADR Legnica


Co więcej, można u nas skorzystać także z usługi transportu ADR, czyli przewozu towarów niebezpiecznych. Nieważne, czy są to materiały łatwopalne, wybuchowe, toksyczne czy w inny sposób zagrażające otoczeniu. Nasi pracownicy zadbają o to, by zapewnić im bezpieczne warunki zgodne z międzynarodowymi przepisami obowiązującymi w tym zakresie. Aby skorzystać z tych usług, skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.


Chcesz skorzystać z usług transportowych, które spełnią Twoje oczekiwania? Działasz w Legnicy lub okolicach miasta? Szukasz doświadczonych transportowców i spedytorów? HiT Transport pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl