Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Transport, spedycja, logistyka i… bowling!

Okazuje się, że jesteśmy dobrzy nie tylko w transporcie ;) Drużyna HiT Transport zajęła w ubiegłym tygodniu 2. miejsce w rozgrywkach bowlinga!

Na co dzień hołdujemy zasadzie: "Szybko, bezpiecznie i do celu". Podczas ostatnich zawodów naszym celem było podium i ku radości całej załogi udało nam się je zdobyć (oczywiście szybko i bezpiecznie). Wszystko zaczęło się od Fala Parku – rodzinnego centrum sportów i rekreacji, które mieści się zaledwie 20 minut drogi piechotą od naszego oddziału w Wolsztynie.

Na początku października miała tu miejsce inauguracja VI edycji Biznes Ligi, w której swoich sił spróbować postanowili nasi zawodnicy. Niemal co tydzień stawali oni do zaciętego boju, rywalizując o najwyższe laury z dziewięcioma pozostałymi zespołami.

Zawody odbywały się zgodnie z systemem kołowym na zasadzie „każdy z każdym”. W ciągu dwóch miesięcy potyczek rozegraliśmy w sumie dziewięć spotkań, z czego wygraliśmy sześć, a przegraliśmy zaledwie trzy. Lepsi okazali się być tyko zawodnicy z drużyny Polpak (pozdrawiamy i gratulujemy!), wyprzedzając nas o trzy punkty.

Walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego kręgla! I choć ostatni kręgiel należał tym razem do naszych przeciwników, obiecujemy, że w kolejnej edycji damy z siebie wszystko, by być na szczyciei! Tak samo jak w transporcie, spedycji i logistyce :)

Jeśli chcesz poznać nas lepiej i dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności po godzinach, zachęcamy do poczytania o naszej działalności charytatywnej (np. TU), o tym, jak bawimy się na firmowym zlocie w Nowym Młynie, a także o tym, czym żyliśmy wiosną. Więcej o tym, co w naszej firmie aktualnie piszczy już niebawem :)

Póki co zachęcamy do śledzenia nas w social media, gdzie na bieżąco informujemy o newsach z naszej firmy:

Facebook: HiT Transport

Instagram: HiT Transport

YouTube: HiT Transport

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl