Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Transport spedycja Wolsztyn

Transport XXI wieku nie ogranicza się jedynie do samej czynności przewozu towarów – jest to działalność znacznie szersza, obejmująca cały proces zarządzania przewozem (spedycję). Gdy mowa o transporcie na skalę międzynarodową, zakres tej działalności jeszcze bardziej się rozszerza. Jakość usług transportowych ma ogromne znaczenie, ponieważ wpływa na to, w jakim stanie produkty z setek rożnych branż docierają do odbiorców. Jednakże na drodze właściwie, sprawnie i terminowo zrealizowanego przewozu stoi wiele utrudnień. Niektóre z nich to:

  • obowiązujące przepisy i regulacje prawne – w dużym stopniu to własne do nich należy dostosowywać usługi transportowe, np. wielkość załadunku, przebieg trasy, godziny pracy kierowców;

  • rosnące oczekiwania klientów – spełnienie wciąż ewoluujących oczekiwań klientów (np. dotyczących warunków transportu, terminów) to duże wzywanie dla firm transportowych;

  • konkurencja na rynku – branża transportowa wciąż się rozwija i nasyca nowymi usługodawcami, dlatego firmy transportowe muszą znaleźć sposoby na to, by wyróżnić się i dotrzeć do klienta;

  • rosnące koszty transportu – ceny benzyny, opłaty za autostrady i inne koszty niezmiennie wzrastają.


Jedyny sposób na to, by pokonać te utrudnienia, zaoferować klientom usługi na najwyższym poziomie i osiągnąć sukces w tej niełatwej branży, to... być najlepszym w swoim fachu! Wiemy co mówimy, bo w kwestii spedycji jesteśmy najlepsi – i mamy na to dowody w postaci przyznanych nam certyfikatów.


Międzynarodowy transport drogowy Wolsztyn


Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie drogowym, a oddział w Wolsztynie to jeden z pięciu naszych oddziałów zlokalizowanych w różnych miastach w Polsce. Zatrudniamy w nich specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak w XXI wieku powinna wyglądać profesjonalna usługa transportowa w Europie. Dzięki temu nie tylko nadążamy za trendami w branży, ale część z nich także kreujemy, oferując naszym klientom nowatorskie rozwiązania i wyprzedzając o krok konkurencję.


Spedycja międzynarodowa Wolsztyn


Spedycja międzynarodowa to pierwszy z obszarów naszej działalności. Spedytorzy z naszego oddziału w Wolsztynie organizują usługi transportowe na światowym poziomie, dzięki czemu z naszej oferty korzystają firmy z wielu krajów. Zadowolenie naszych klientów i rosnące zainteresowanie naszymi usługami to najlepszy dowód na ich jakość i trafność.


Spedycja krajowa Wolsztyn


Oferujemy także przewóz towarów w granicach Polski – spedycja krajowa to dziedzina działalności, w którą wkładamy nie mniej zaangażowania i w której stale staramy się rozwijać, by móc jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów.


Transport ADR Wolsztyn


Transport ADR, czyli przewóz towarów niebezpiecznych, powinien być realizowany przez firmy z dużym doświadczeniem i znajomością wszelkich procedur dotyczących tej sfery działalności. Taką właśnie firmą jest HiT Transport. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy w tym zakresie – czekamy na kontakt.


Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym odziałem w Wolsztynie (i z pozostałymi filiami naszej firmy) i do podjęcia z nami współpracy w zakresie transportu i spedycji. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe widoczne są poniżej – zapraszamy i liczymy na udaną współpracę!


64-200 Wolsztyn
ul. Przemysłowa 2/2
 
Tel.: 68 420 08 21 lub
68 347 29 83 
e-mail: biuro@hit-transport.pl
Godziny otwarcia:  
poniedziałek - piątek: 8 - 16 
sobota: nieczynne 
niedziela: nieczynne


Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl