Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Transport, spedycja Września

Transport i spedycja to dwie dziedziny,w zakresie których świadczymy usługi w całej Polsce. Mogą z nich skorzystać w równej mierze przedsiębiorcy z Wrześni, co z innych miast. Obecnie mamy pięć oddziałów firmy, a zlokalizowane są one w Wolsztynie (główna siedziba), Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Zielonej Górze. Kontakt z jednym z nich w większości przypadków jest uzależniony od lokalizacji podmiotu, który chce zlecić usługę transportową, jednak jesteśmy otwarci na współpracę niezależnie od miejsca, w którym działa przedsiębiorca. Zachęcamy do współpracy także firmy zagraniczne.


Międzynarodowy transport drogowy Września


Główną sferą naszej działalności jest międzynarodowy transport drogowy. Realizujemy trasy w przeróżnych kierunkach w całej Europie. Zawozimy towary do Niemiec, Austrii, Francji, Belgii, a także do Hiszpanii, Portugalii czy Włoch. Bez problemu realizujemy transport w do państw Europy Południowej i Środkowej. Nasze samochody jeżdżą po Czechach, Węgrzech czy Chorwacji. Towary transportujemy także w północnych kierunkach. Powiedz nam, gdzie mają dotrzeć, a zrobimy wszystko, by trafiły tam na czas.


Spedycja międzynarodowa Września


Przewozy same w sobie to jedynie część naszej działalności. Jesteśmy bowiem rynkowymi liderami w zakresie spedycji i zajmujemy się całościową organizacją i kontrolą transportu. Do naszych zadań należy:

  • planowanie tras,

  • dobieranie taboru pojazdów,

  • kontrola wykonania zlecenia,

  • rozliczanie transportu,

  • wszystkie pozostałe kwestie organizacyjne i formalne.

W naszej pracy wyznaczyliśmy sobie kilka priorytetów, a są to: terminowość, bezpieczeństwo, rzetelność. Terminowość, bo od tego, czy towar trafi na czas do odbiorcy w bardzo wielu przypadkach zależy powodzenie biznesu, transakcji handlowych czy prac produkcyjnych. Bezpieczeństwo, bo ważne jest dla nas zarówno to, aby towar dotarł w stanie nienaruszonym, jak i to, by w czasie realizacji transportu nie narazić nikogo (uczestników dróg, klientów, kierowców) na jakiekolwiek uszkodzenia, straty, zagrożenia. Rzetelność, bo chcemy, aby całe zlecenie przebiegło bezbłędnie, dokumentacja była przejrzysta, kwestie finansowe właściwie rozliczone, a klient po prostu maksymalnie zadowolony z usługi.


Spedycja krajowa Września


Realizujemy również trasy po Polsce, a współpracować z nami można zarówno w przypadku pojedynczych zleceń, jak i stałych dostaw. Spedycja krajowa to dziedzina, w której szkolimy naszych pracowników i stale poszerzamy swoją wiedzę. Dzięki temu możemy działać jeszcze sprawniej, jeszcze wydajniej i jeszcze bardziej nowocześnie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami klientów z całej Polski. Jeśli chodzi o podmioty z Wrześni, najłatwiej będzie im nawiązać współpracę z naszymi oddziałami w Wolsztynie i Poznaniu, czyli w granicach województwa wielkopolskiego. Mamy nadzieję, że czeka nas owocna współpraca w przyjemnej, przyjaznej atmosferze. Czekamy na kontakt i zapraszamy!

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl