Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Wielki Piknik HiT Transport za nami!

5 sierpnia pracownicy HiT Transport oraz licznie zaproszeni goście spotkali się podczas corocznego pikniku firmowego w Wolsztynie. To był dzień pełen wielkich atrakcji i wrażeń.


Wielki piknik – wielcy goście

Podczas tegorocznej edycji naszej firmowej imprezy swoją obecnością zaszczycili nas:

  • nasz człowiek, czyli Tomasz Oświeciński, z którym kilka tygodni nawiązaliśmy współpracę. Tomek dzielnie stawiał czoła różnym konkurencjom, a na koniec otrzymał od nas pamiątkową statuetkę za wspieranie naszych działań. Miło nam, że my również dokładamy swoją cegiełkę do sukcesów treningowych Stracha z Pit Bulla.  • snookerowy mistrz, czyli Marcin Nitschke wraz z najbliższymi. Co prawda na imprezie zabrakło stołu i bil, było za to wiele innych ciekawych konkurencji, w których Marcin radził sobie mistrzowsko. Prawie jak na Mistrzostwach Polski Biznesu, Artystów i Sportu, o którym pisaliśmy w jednym z naszych artykułów.  • czterokrotna mistrzyni Polski w darcie, czyli Aleksandra Grzesik-Żyłka, która dzieliła się z gośćmi imprezy swoją pasją do emocjonującej dyscypliny, jaką jest rzut lotkami do tarczy. Dzięki Aleksandrze, wszyscy uczestnicy zabawy bawili się świetnie, poznając przy okazji tajniki techniczne gry w darta.Atrakcje dla dużych i małych

Piknik HiT Transport 2017 przyniósł wiele radości, zarówno dla dużych, jak i małych gości imprezy. Wśród emocjonujących atrakcji wymienić można choćby:

  • „żywe piłkarzyki”, w których dzielni śmiałkowie grali w piłkę przypięci do podłużnych obręczy,  • tyre flip, czyli przerzucanie opony. W konkurencji dominowali panowie, ale wyzwaniu dzielnie stawiła czoła reprezentantka płci pięknej,  • limbo, czyli przechodzenie pod poprzeczką zawieszaną na coraz niższej wysokości. Zabawa sprawiła wyjątkowo dużą frajdę najmłodszym.


Podczas pikniku nie zabrakło również dmuchanych zamków dla najmłodszych, a także radosnej biesiady za stołami uginającymi się od smakołyków. Tegoroczny Piknik już za nami. Z niecierpliwością wypatrujemy kolejnej edycji, która już za rok!


Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl