Gotówka z faktury już po 14 dniach tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Wrzesień w HiT Transport

Jesień to okres wyciszenia i przygotowania do zimowej hibernacji… ale nie w HiT Transport! My jak zwykle działaliśmy na wzmożonych obrotach, a nasze podsumowanie pokazuje, że brylujemy nie tylko w transporcie! Co działo się u nas w ostatnich tygodniach? Zapraszamy do lektury!

Otwieramy nowy oddział!

Przełom sierpnia i wrzesień przyniósł wspaniałą nowinę – rozwój naszej firmy zaowocował otwarciem nowego oddziału, tym razem w Nowej Soli. Siedziba HiT Transport mieści się tu przy ul. Wrocławskiej pomiędzy stacją Orlen a Lidlem i już tętni życiem. Cieszymy się, że usługi naszej firmy cieszą się w lubuskim takim zainteresowaniem, dlatego już myślimy o otwarciu kolejnych oddziałów. Póki co jesteśmy na etapie poszukiwań kierowców, którzy pomogliby nam realizować zwiększoną liczbę zleceń.


Pomagamy!

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, prowadzimy wiele działań, które mają na celu wspieranie potrzebujących osób i instytucji. Jedną z takich aktywności jest np. pomoc w ligowych zmaganiach piłkarzom LKS Ińsko. We wrześniu mieliśmy przyjemność nieść pomoc potrzebującym dzieciom, wspomagając akcję Złombol, w ramach której dostarczyliśmy silnik do auta, które pomaga zbierać pieniądze na domy dziecka. Nie możemy nie wspomnieć o Wielkim Meczu Gwiazd, w którym walczyliśmy o pieniądze na leczenie Marcelinki. Mecz odbył się w Wolsztynie i zgromadził wiele gwiazd, w tym Mikołaja Roznerskiego, Rafała Brzozowskiego i Piotra Reissa.


Nowe kontrakty

Wrzesień był również dla HiT Transport miesiącem kolejnych kontraktów. Zadowoleni z naszych usług Klienci chętnie przedłużają współpracę, a na horyzoncie pojawiają się już nowi. Bardzo nas cieszy zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci! A na zdjęciu zdjęcie naszego Prezesa, Huberta Szawaryńskiego z przedstawicielem naszego klienta strategicznego– firmy DARSTAL, Erwinem Stróżykiem, z którą przedłużyliśmy niedawno kontrakt.Tomek w KSW!

W minionych tygodnia, internet zawrzał od gorącej nowiny. Nasz człowiek, czyli Tomek Oświeciński oficjalnie ogłosił, że zamierza wziąć udział w KSW! Cieszymy się, że możemy wspierać go w jego przygotowaniach do pierwszej walki. Jeszcze bardziej podoba nam się jego koszulka, w której pojawi się na macie ;)


Kolejne relacje z życia naszej firmy już wkrótce! Do przeczytania :)

Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl