Gotówka z faktury już w 2h tylko z HIT
Wybierz język:
Polski - PL

Zmiany na mazowieckich drogach w najbliższych dniach

GDDKiA informuje, że w związku z natężeniem ruchu w okresie wakacyjnym, prace remontowe i utrzymaniowe na Mazowieckich drogach zostaną wstrzymane na okres od godziny 12.00 w piątek 31 lipca do godziny 10.00 w poniedziałek 3 sierpnia.
Ma to na celu zminimalizowanie utrudnień dla kierowców. Realizowane będą tylko te prace, które ze względów technologicznych nie mogą zostać odłożone na późniejszy termin lub przerwane.
 
S8 Trasa AK
 
• W nocy w godzinach 22. 00- 6.00 w dniach 4, 5 i 6 sierpnia zwężana będzie wschodnia jezdnia, prowadzące w kierunku Gdańska, o ul. Jagiellońskiej o lewy pas ruchu na dojeździe do wiaduktów trasy Toruńskiej. W tym samym czasie zamykana będzie również łącznica wjazdowa z ul. Jagiellońskiej na Trasę Toruńską w kierunku Białegostoku i Tarchomina. Objazd prowadzony będzie przez pętlę autobusową Żerań.
 
DK 76, Garwolin
1 sierpnia w Garwolinie prowadzona będzie odnowa oznakowania poziomego.
 
DK 60
• Sieraków - Płock W związku z odnową oznakowania poziomego w dniach 31 lipca – 1 sierpnia i w dniach 3-7 sierpnia może pojawić się konieczność wprowadzenia ruchu wahadłowego sterowanego ręcznie.
• Płock - Drobin W dniach 3-7 sierpnia w godzinach od 9 do 15 odnawiane będzie oznakowanie poziome – może pojawić się konieczność wprowadzenia ruchu wahadłowego sterowanego ręcznie.
 
DK 61, Zegrze
W dniach 31 lipca – 1 sierpnia do godziny 13:30 na jezdni prowadzącej w kierunku północnym drogi krajowej nr 61 w Zegrzy i w dniach 3-7 sierpnia na jezdni prowadzącej w kierunku Warszawy prowadzone będą prace remontowe w związku z którymi konieczne będzie zwężenie jezdni do jednego pasa ruchu.

Źródło: GDDKiA
Copyright © hittransport.pl Projekt i realizacja: mal.net.pl