Spedycja krajowa Jarocin

Specjaliści w zakresie spedycji to nie przypadkowe osoby, ale wykwalifikowani pracownicy o sprecyzowanych cechach osobowości. Dowiedz się więcej o specyfice pracy spedytora!

Dzięki spedycji krajowej zaopatrywane są nie tylko sklepy i hurtownie, ale także fabryki i przetwórnie, które potrzebują surowców, półproduktów i części do tego, aby móc prowadzić swoją działalność. Dlatego można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że gdyby nie spedycja, nie byłoby biznesu. Spedycja na skalę krajową umożliwia rozwój naszej rodzimej gospodarki, zaś ta międzynarodowa pozwala na poszerzanie rynków zbytu i zawieranie międzynarodowych transakcji handlowych.

Międzynarodowy transport drogowy Jarocin

Jakie korzyści wynikają z dobrze zorganizowanego międzynarodowego transportu drogowego?

 • możliwość dotarcia do nowych nabywców,
 • możliwość terminowego zaopatrywania klientów w zamówione towary,
 • możliwość zamawiania dowolnych towarów (surowców, produktów) u podmiotów zagranicznych,
 • rozwój małych, średnich i dużych przedsiębiorstw,
 • stałe zaopatrywanie firm w materiały niezbędne do pracy, np. maszyny, urządzenia, sprzęty biurowe.

Spedycja międzynarodowa Jarocin

Aby przepływ wszystkich towarów pomiędzy podmiotami w różnych krajach był terminowy i bezpieczny, zaangażować się muszą specjaliści od spedycji międzynarodowej. Jakie muszą mieć kompetencje, aby móc właściwie spełniać wszystkie powierzone im zadania? Spedytorzy powinni przede wszystkim:

 • być osobami doskonale zorganizowanymi,
 • mieć zmysł planowania i przewidywania,
 • umieć reagować szybko i trafnie nawet w nieprzewidzianych, zaskakujących sytuacjach,
 • być osobami komunikatywnymi,
 • znać języki obce ułatwiające im kontakt z zagranicznymi podmiotami,
 • mieć zmysł analityczny, który umożliwia im wyciąganie wniosków i stałe doskonalenie usług.

Takie właśnie osoby pracują w HiT Transport i współpracują z podmiotami z całej Polski – również z Jarocina!

Spedycja krajowa Jarocin

Czy kompetencje spedytora różnią się w przypadku spedycji krajowej? Można powiedzieć, że ich zakres jest taki sam, a przynajmniej bardzo podobny. Spedytor zarządzający przewozami krajowymi nie musi się kontaktować w podmiotami z zagranicy ani orientować w przepisach prawnych dotyczących przewozów w różnych krajach europejskich. Jednakże odpowiedzialność za powierzone zlecenia ma w jego przypadku taką samą wagę, a więc wszystkie cechy osobowości oraz kompetencje muszą się pokrywać z wymienionymi powyżej.

Jarocinie istnieje możliwość podjęcia współpracy w rynkowym liderem w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. HiT Transport to firma, która nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Rzetelność, odpowiedzialność, punktualność – to priorytety w naszej działalności. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie działać efektywnie i wspólnie z naszymi klientami pracować na sukces krajowy i międzynarodowy.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z nami. Wybierz jeden z oddziałów naszej firmy i wykonaj telefon już teraz – czekamy i zapraszamy!