Spedycja krajowa Jelenia Góra

Spedycja krajowa, międzynarodowa i transport – poznaj ofertę HiT Transport dla klientów z Jeleniej Góry i okolic.

Korzystając z usług profesjonalnej firmy transportowej i spedycyjnej zwiększasz swoje szanse na sukces na rynku oraz możliwości rozwoju firmy. Zyskujesz też pewność, że przewozy będą realizowane na czas i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Sprawdź, co w Twojej okolicy oferuje HiT Transport – poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

Międzynarodowy transport drogowy Jelenia Góra

Nasza działalność opiera się na realizowaniu usług z zakresu międzynarodowego transportu drogowego. Dostarczamy towary do różnych krajów w całej Europie. Posiadamy własny nowoczesny tabor pojazdów, które mogą przewieźć ładunki bezpiecznie i terminowo we wskazane miejsce. Nasze samochody są rozpoznawalne na europejskich drogach – wyróżniają się żywymi, żółto-czerwonymi barwami. Być może Ty także spotkałeś już na trasie któryś z nich? Jeśli chcesz, aby w jednym z naszych samochodów ciężarowych był wkrótce przewożony Twój towar, skontaktuj się z nami i złóż pierwsze zlecenie!

Spedycja międzynarodowa Jelenia Góra

Realizujemy nie tylko praktyczny transport na terenie Europy, ale jednocześnie zajmujemy się zarządzaniem przewozami. Sami opracowujemy najlepsze i najszybsze trasy, sami planujemy załadunki i rozładunki tak, aby zminimalizować koszty i zagwarantować dostarczenie towaru na czas. Nasi specjaliści od spedycji międzynarodowej potrafią w pełni odpowiadać na potrzeby klientów, a na tym zyskują wszyscy – zarówno zleceniodawcy i odbiorcy towarów, jak i my sami, mogąc się rozwijać i czerpać korzyści finansowe.

Spedycja krajowa Jelenia Góra

Nasze usługi realizujemy także na terenie kraju – specjalizujemy się zatem także w przewozach i spedycji krajowej. Krótsze trasy po polskich drogach realizujemy sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na doskonałą organizację pracy i realizację usług na najwyższym poziomie.

Transport ADR Jelenia Góra

Kolejna sfera naszej działalności to transport ADR, będący bardzo specjalistyczną dziedziną transportu. Przy przewozie towarów niebezpiecznych konieczne jest bowiem zastosowanie się do określonych procedur i zaleceń. Zlecenia ADR realizujemy bezpiecznie, terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Szukasz w Jeleniej Górze lub okolicach firmy, która zajmie się obsługą transportową i spedycyjną Twoich towarów? Zgłoś się do nas! Realizujemy usługi z zakresu:

  • transportu w kraju i za granicą,
  • spedycji krajowej i międzynarodowej,
  • logistyki – obsługi logistycznej firm i instytucji.

Specjalizujemy się w przewozach międzynarodowych i krajowych, a żaden towar nie jest dla nas zbyt dużym wyzwaniem – nawet towar uznany za niebezpieczny (np. materiały toksyczne, łatwopalne, wybuchowe). Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży – serdecznie zapraszamy do współpracy!