Spedycja krajowa Legnica

Specjaliści od spedycji krajowej i międzynarodowej to my! Sprawdź, co mamy do zaoferowania w Legnicy.

Jeśli chcesz skorzystać z usług związanych ze spedycją krajową lub międzynarodową, powierzyć swoje towary do transportu lub zapewnić swojej firmie odpowiednią logistykę, możesz skorzystać z oferty HiT Transport. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, którą potwierdzają nasi dotychczasowi klienci. Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze doświadczenie, wiedzę i przygotowanie techniczne.

Międzynarodowy transport drogowy Legnica

Naszą specjalnością jest międzynarodowy transport drogowy. Od lat rozwijamy się w tym kierunku i osiągamy duże sukcesy na arenie międzynarodowej. Do naszych głównych atutów należą:

  • nowoczesny tabor samochodów ciężarowych,
  • sprawne systemy zarządzania,
  • doświadczony zespół kierowców i spedytorów,
  • profesjonalna i życzliwa obsługa klienta.

Wszystko powyższe przekłada się na możliwość realizacji terminowych i bezpiecznych transportów do różnych części Europy.

Spedycja międzynarodowa Legnica

Aby móc zrealizować przewóz, trzeba go najpierw dobrze zaplanować i przygotować. I tym właśnie zajmuje się spedycja międzynarodowa – dziedzina, w której także specjalizuje się nasza firma. Spedytorzy mają za zadanie przygotować transport tak, aby był jak najbardziej opłacalny zarówno dla klienta, jak i dla nas. Wybór najwygodniejszych tras, dostosowanie terminów załadunku i rozładunku, ustalenie godzin pracy, zarządzanie finansami (związanymi np. z opłatami drogowymi czy cłem) – wszystko to składa się na odpowiednie przygotowanie, a to ono jest podstawą sukcesu w branży transportowej.

Spedycja krajowa Legnica

To samy dotyczy spedycji krajowej. Przewozy na terenie Polski są kluczowe dla rozwoju naszej rodzimej gospodarki. Spedycja krajowa związana jest zarówno z dostarczaniem towarów na sprzedaż, jak i z zaopatrywaniem firm produkcyjnych w materiały i surowce, dostarczaniem przesyłek i paczek, zaopatrywaniem różnych podmiotów w maszyny, urządzenia, akcesoria, artykuły codziennego użytku… Bez odpowiednio zorganizowanego transportu na terenie kraju wiele branż nie mogłoby swobodnie się rozwijać. Spedycja krajowa stoi więc na straży naszej gospodarki.

Transport ADR Legnica

Warto powiedzieć jeszcze kilka słów na temat transportu ADR, którym także zajmuje się nasza firma. Towary niebezpieczne, np. łatwopalne czy wybuchowe, także muszą być w jakiś sposób przewożone. Oczywiście warunki tego przewozu są regulowane przez przepisy międzynarodowe, tak aby zapewnić samym przewoźnikom, jak i otoczeniu jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Konwencja ADR określa sposób przewozu towarów niebezpiecznych, a firmy takie jak nasza mają za zadanie go realizować zgodnie z wytycznymi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z nami, a wszystko Ci powiemy.

Zapraszamy do współpracy firmy z Legnicy oraz innych miast w województwie dolnośląskim. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Czekamy na kontakt!