Spedycja Legnica

Usługi z zakresu spedycji w Legnicy – profesjonalizm, terminowość, rzetelne obsługa każdego klienta. HiT Transport zaprasza do współpracy!

Firmy działające w różnych branżach korzystają regularnie usług transportowych. Fabryki, przetwórnie, manufaktury, sklepy, hurtownie, składy budowlane i inne podmioty gospodarcze muszą dostarczać towary do klientów, aby transakcje kupna-sprzedaży mogły sprawnie przebiegać i aby ich działalność mogła się rozwijać. Organizacją tych usług zajmuje się spedycja, czyli dziedzina działalności gospodarczej odpowiedzialna za zarządzanie procesami transportowymi. Możesz podjąć z nami współpracę w tym zakresie, jeśli szukasz profesjonalistów godnych zaufania. Poznaj bliżej naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

Międzynarodowy transport drogowy Legnica

Trasy międzynarodowe, które realizujemy, sięgają do najdalszych zakątków Europy. Międzynarodowy transport drogowy to dziedzina, w której wyspecjalizowaliśmy się w ciągu długich lat naszej działalności. Klienci z Legnicy, którzy zdecydowali się na współpracę z naszą firmą, przekonali się już, że przewozy, których się podejmujemy, są terminowe, bezpieczne i doskonale zorganizowane – a to za sprawą specjalistów od spedycji, których zatrudniamy w HiT Transport.

Spedycja międzynarodowa Legnica

Dzięki spedycji międzynarodowej towary trafiają tam, gdzie powinny w odpowiednim czasie i po możliwie najniższych kosztach. Takie jest właśnie zadanie tej dziedziny działalności. Spedycja, czyli inaczej organizacja procesów transportowych, ma za zadanie dobierać trasy, kierowców, samochody i same towary w ten sposób, aby osiągnąć jak najwyższą wydajność i opłacalność transportu. To przekłada się na korzyści i dla nas, i dla naszych klientów.

Spedycja krajowa Legnica

To samo dotyczy spedycji krajowej – czyli organizacji przewozów na terenie Polski. Lokalne trasy zwykle są krótsze, jednak ich cel jest ten sam – tanio i bezpiecznie dostarczyć towar na czas do określonej lokalizacji. W tym osiągnęliśmy prawdziwą perfekcję, o czym świadczą liczne przyznawane nam certyfikaty jakości oraz przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. Dzięki naszym usługom każdego dnia mogą normalnie funkcjonować firmy produkcyjne, przetwórnie, hurtownie, sklepy i mnóstwo innych podmiotów, które znajdują się na naszej mapie dostaw.

Transport ADR Legnica

Zajmujemy się również transportem ADR i zachęcamy klientów z Legnicy do podjęcia z nami współpracy również w tym aspekcie. Przewozimy towary niebezpieczne w dostosowanych do ich charakterystyki warunkach. Zajmują się tym wyłącznie kompetentni i odpowiedzialni pracownicy, którym można zaufać nawet w najbardziej wymagających zleceniach.

Nasze usługi z zakresu transportu i spedycji cieszą się dużą popularnością w Legnicy oraz innych miastach województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem we Wrocławiu, gdzie można uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.